reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Gain

GAİN birinci yaşını dikkat çeken bir kampanyayla kutluyor; işte kampanya detayları

GAİN birinci yaşı için dikkat çeken bir kampanyaya imza attı. 30 Aralık-31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında yıllık abonelik ayda 3,90 TL oluyor.

Servisin normalde aylık ücreti ise 13.90 TL. Genellikle mobil cihazlardan izlenmesi amaçlanan eğitici ve eğlendirici kısa videolarla adından söz ettiren GAİN’de kısa ve uzun metrajlı filmlerle birlikte farklı formatlarda talk show’lar, yabancı diziler, spor programları ve belgeseller yer alıyor.

Başrolde Engin Günaydın‘ın yer aldığı 10 Bin Adım’ın ikinci sezonu için de geri sayım başladı. 1 Ocak’ta yayınlanacak dizinin senaryosunu Devin Özgür Çınar kaleme almış durumda. 10 Bin Adım, günümüz mizahına farklı bir bakış açısı getiriyor. Kaan Müjdeci’nin yazıp yönettiği Hamlet, William Shakespeare’in ölümsüz eserini günümüze taşıyor. Projede Erdal Beşikçioğlu, Hatice Aslan, Elit İşcan, Ahmet Rıfat Şungar, Şebnem Bozoklu gibi isimler yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GAİN’in ilk canlı talkshow programı olma özelliğini taşıyan Dayı Şov yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üstüne çekiyor. Programda, Okan Bayülgen, Hülya Avşar, Murat Dalkılıç, Bade İşçil gibi ünlü isimler konuk oldu. Ayak işleri isimli dizi ise görev odaklı Vedat ve politik doğrucu Evren’in başından geçenleri kıvrak bir komedi diliyle anlatıyor. Dizide Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar gibi oyuncular karşımıza çıkıyor. Dizinin yeni sezonu şubat ayında platformda yayınlanacak.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept