reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy Note 3 kutusu açılıyor

galaxy-note-3
DETAY ZENGİNİ
Samsung Galaxy Note 3 kutusu oldukça şık bir tasarıma sahip. Alışılagelmiş renklerin dışında çok daha sıcak ve doğal gözüken ahşap kaplama görünümlü kutuda %100 geri dönüşümden kazanılmış kağıt ve yine geri dönüştürülebilir soya bazlı mürekkep kullanılmış. Kutu tasarımına verilen önem detaylarda da belli oluyor. Örneğin siyah renkli Note 3 kutusunun dışarıdan da gözüken yan yüzünde siyah şerit beyaz Note 3’te ise beyaz şerit kullanılmış. Belki birçok kullanıcı farketmeyecek ama detaylara verilen önem açısından dikkat çekici.

galaxy-note-3-unboxing-002
Kutu içerisinde Samsung Galaxy Note 3 dışında; 3.200 mAh pil, S-Pen kalem, kulaklık, farklı boyutlarda kulaklık uçları, USB 3.0 uyumlu data/şarj kablosu, şarj aleti, S-pen için yedek uçlar, yedek uçları çıkarmaya yarayan bir cımbız ve kullanma kılavuzlarıyla birlikte garanti belgesi bulunuyor.

galaxy-note-3-unboxing-003
Samsung Galaxy Note 3’ün arka kapağı çok rahat bir şekilde çıkarabiliyor. Micro-SD kart ve SIM kart girişi pilin üzerinde bulunan yuvalardan yapılıyor.

galaxy-note-3-unboxing-004
Samsung Galaxy Note 3, NFC desteğine sahip bu sayede diğer NFC uyumlu cihaz ve aksesuarlar ile zahmetsizce eşleşebiliyor.

galaxy-note-3-unboxing-006
Dergiyi hazırlarken kullanacağımız cihazlar siyah ve beyaz renklerde. Aynı zamanda yakın zamanda satışa sunulması beklenen uçuk pembe renk seçeneği de bulunuyor.

galaxy-note-3-unboxing-008
Deri görünümlü dokuya sahip arka yüzeyde yine tasarıma zenginlik katan dikiş izi görünümlü detaylar var.

galaxy-note-3-unboxing-009
Samsung Galaxy Note 3’ün alametifarikası S-pen kalem de siyah ve beyaz modellere uygun olarak tasarlanmış. Yine ufak ama çekici bir detay olarak profesyonel çizim tabletlerindekine benzer şekilde Note 3 paketinden S-pen kalem için 5 adet yedek uç çıkıyor. Yedek uçlar da cihaz rengine uygun bir şekilde farklı renklere sahip.

galaxy-note-3-unboxing-010
Kutudan çıkan data/şarj kablosu mavi renkten de anlaşılacağı üzere USB 3.0 uyumlu.

Tüm hazırlık sürecini LOG.com.tr dışında #note3ilemumkun hashtag’i ile Twitter üzerinden ve Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tüm fotoğraflar Samsung Galaxy Note 3 ile çekilmiştir.