reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 21 Fan Edition

Samsung Galaxy Note 21, paylaşılan bir fotoğraf ile gündemde

Samsung, açık olarak 2021’de bir Galaxy Note tanıtmayacağını açıkladı. Buna rağmen Samsung Galaxy Note 21 bir kez daha gündemde.

Samsung Galaxy Note 21 gündemde çünkü internete aşağıda gördüğünüz fotoğraf düşmüş durumda.

Bir Twitter kullanıcı tarafından paylaşılan fotoğraf içerisinde açık olarak Galaxy Note 21 5G ibaresi yer alıyor. Bu fotoğrafın çekildiği yer ise Samsung’un Güney Kore’deki en büyük mağazalarından (Hongdae Mega Store) birisisi.

Bu fotoğraf ile gördüğümüz duvar tasarımı, Galaxy Note 21’in kesin olarak geleceğini göstermiyor. Çünkü firmanın açıklaması yanında telefon için neredeyse hiçbir sızıntı yapılmıyor.

Bu fotoğraftaki tasarımda yüksek ihtimalle bir yanlışlık bulunuyor. Ya da bu tasarım çok önce hazırlandı ve üzerinde bir değişiklik yapılmadı.

Galaxy Note 21 modelinin yüzde 99 ihtimalle gelmeyecek olması, elbette bazılarını üzüyor. Serinin çok seveni ve yıllardır sadık kalan ciddi fanları bulunuyor. Samsung’un 2022’de ise yeninden bir Galaxy Note tanıtma ihtimali bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 21 modellerinin 2021’de gelme ihtimali çok düşük

Samsung’dan bunun yerine iki farklı katlanabilir telefon gelecek. Firma bir Galaxy Note 21 satışa sunmayacağı için Galaxy Z Fold 3’e bir S Pen desteği getirecek. Telefonda entegre S Pen olmayacak.

Firmadan gelecek diğer katlanabilir telefon ise Galaxy Z Flip 3 olacak. Bu model dikey yapıyı benimseyecek. Bu telefonda ise S Pen desteği olmayabilir. Ancak bunlar henüz kesinleşmiş bilgiler değil.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın