reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy Note 4’ün ilk görüntüleri internete düştü

Samsung‘un her sene çıkardığı iki amiral gemisinden biri nisan ayında çıktığına göre ikinci amiral gemisi Galaxy Note 4‘e odaklanma vakti çoktan gelmiş demektir. Ortada cihaza ilişkin resmi bilgi bulunmasa da söylentiler yavaş yavaş tutarlı bir hal almaya ve Note 4’e ilişkin beklentileri oluşturmaya başladı, hatta Note 4’e ait olduğu iddia edilen ilk görüntüler de internete düştü.

note 4
Görüntülerde cihazı sadece belirli açılardan ve epey yakından görebiliyoruz, yine de göremediğimiz bölümlerde büyük ihtimalle ciddi bir sürpriz yok. Kenarların Note 3’e kıyasla daha sade olduğu göze çarpıyor. Gövde plastik-silikon benzeri bir maddeden yapılmış gibi görünüyor; alüminyum kasa göremesek de Samsung’un ucuz görünümden uzaklaşmaya başladığını söylemek mümkün. Bazı söylentilere göre Galaxy Note 4, birden fazla versiyonla piyasaya çıkacak, dolayısıyla bu görüntülerde yer alandan farklı kasalarla karşılaşma ihtimali de var.

Teknik detaylarına ilişkin söylentileri daha önce paylaştığımız Galaxy Note 4’ün, eylül ayında Berlin’deki IFA 2014‘te resmen tanıtılması bekleniyor.

YORUMLAR