reklamı kapat

POPÜLER

HTC Volantis

HTC Volantis/Flounder, nam-ı diğer Nexus 9’un teknik detayları ortaya çıktı

Android Police, son Google Nexus tableti olacağı söylenen HTC Volantis’in muhtemel teknik detaylarını ve görselini paylaştı. Siteninin iddiasına göre Volantis/Flounder olarak anılan tablet 2048×1440 piksel çözünürlüklü, 281 ppi piksel yoğunluklu ve 4:3 en boy oranlı 8,9 inçlik ekran, NVIDIA Logan 64-bit işlemci (Tegra K1) ve 2 GB RAM ile birlikte gelecek.

HTC Volantis
Wi-Fi modeli 418, LTE’li modeli 427 gram ağırlığında olacağı konuşulan tabletin 16 veya 32 GB dahili hafıza seçenekleri sunacağı belirtiliyor. Stereo ön hoparlörler, 8 megapiksel optik görüntü sabitlemeli arka kamera ve 3 megapiksel ön kameranın da yer alacağı söylenen tabletin, 16 GB’lık versiyonunun 399 dolardan, 32 GB’lık versiyonunun 499 dolardan pazara sürüleceği dile getiriliyor. 3G’ye kıyasla internette daha yüksek hız sunan LTE’li modeli satın almayı düşünenlerin ekstradan 100 dolar daha vermesi gerektiği ifade ediliyor.

Şık bir görünüm için gövdesinin alüminyumdan üretileceği iddia edilen tabletin, bu yılın sonlarına doğru piyasada olması bekleniyor. Volantis/Flounder, nam-ı diğer Nexus 9’un bu hafta San Francisco’da düzenlenecek Google I/O etkinliğinde tanıtılma ihtimali oldukça düşük.

YORUMLAR