reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21 FE Galaxy Z Fold 3

Galaxy S21 FE, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 için ağustos ihtimali

Samsung’un 2021 katlanabilir modelleri Galaxy Z Fold 3 ile Galaxy Z Flip 3 modelleri ve Galaxy S21 FE için çıkış tarihi belli olmuş olabilir.

Samsung Galaxy S21 FE, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 telefon modelleri, kaynaklar haklıysa resmi olarak ağustos ayında lanse edilecek. Yani telefonlar uzun bir süre daha beklenecek.

Daha önce modellerin haziran ya da temmuz ayında  geleceği aktarılıyordu ancak Samsung son kararını ağustos olarak vermiş gibi görünüyor.

Bu bilgi direkt olarak Kore merkezli kaynaklardan geliyor ve yüzde 99 ihtimalle doğru deniyor. Telefonların satışa da ağustos bitmeden çıkacağı düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Burada özellikle Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 dikkat çekiyor

Çıktıklarında Türkiye’de de satılacak ancak tahmin edebileceğiniz üzere çok pahalı olacak katlanabilir telefonlar, gerçekten çok uzun zamandır geliştiriliyor.

Bu açıdan her iki modelin de yerini alacakları modellere oranla çok ciddi gelişmeler gördüğü biliniyor.

Baktığımız zaman Samsung Galaxy Z Fold 3’ün selfie kamerası ekran altında yer alıyor ve telefon bu konuda bir ilke imza atıyor.

999 dolardan başlayacak Galaxy Z Flip 3 ise artık arkasında çok daha büyük bir ikinci ekran taşıyor.

Galaxy S21 FE içinse çok fazla bir heyecan yok. Telefon kırpılmış bir amiral gemisi olarak geliyor. Bu telefonun sadece fiyatıyla fark yaratması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Google Earth için kısa süre önce büyük güncelleme yapıldı