reklamı kapat

POPÜLER

Garanti Bankası’nın yeni bankacılık modeli iGaranti, App Store’da

Garanti Bankası’nın dün gece düzenlediği basın etkinliği ile yeni iOS uygulaması iGaranti tanıtıldı. Garanti Bankası cep şubesi ve internet bankacılığının; yeni eklemeler, kolay ulaşılan bankacılık işlemleri, birikim hedefleri, özel kampanyalar ve çeşitli ödeme yöntemleri ile geliştirilmiş versiyonu olan iGaranti, App Store‘daki yerini aldı.

Genel Müdür Ergun Özen etkinlikte yaptığı konuşmada Garanti Bankası’nın müşteri odaklı bankacılık modeline vurgu yaparken vizyonlarını mobil kanallar üzerinde şekillendirmeye odaklandıklarını belirtti. Kendisinden sonra söz alan ve iGaranti uygulamasını detaylı bir şekilde tanıtan Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer de müşteri davranışlarında dijital bir dönüşüm yaşandığını anlatarak teknolojiyi çok yoğun olarak kullanan bu kitleye odaklanıldığını ifade etti.

Uygulamanın teknoloji yatırımı 5 milyon dolar. Projenin geliştirilmesi bir yıl sürmüş ve iGaranti’nin betasını üç ay süreyle test etmişler. Facebook, Twitter ve Foursquare ile entegre olarak çalışan uygulama sayesinde örneğin Facebook’tan arkadaşınız olan ve iGaranti’yi de kullandığını bildiğiniz bir kullanıcıya uygulama üzerinden tek seferde para göndermeniz mümkün. İhtiyacınız olduğunda ya da birikim yapmak istediğinizde size özel kredi ve birikim teklifleri sunan uygulama dahilinde diğer kredi kartlarınızı da taratıp içine ekleyebileceğiniz bir iCüzdan bulunuyor. Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer’in deyimiyle iGaranti, dış zeka gibi davranarak müşterilerin kararlarına finansal olarak katkıda bulunmak vizyonuyla geliştirilmiş.

iGaranti

FİYAT
Ücretsiz

BOYUT
33,2 MB

YÜKLEMEK İÇİN
https://itunes.apple.com/tr/app/igaranti/id638688252?mt=8

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
iGaranti

iGaranti

VİDEO