reklamı kapat

POPÜLER

Garmin Lily

Garmin Lily akıllı saat tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri

Akıllı saat pazarının ürün gamı en geniş isimlerinden Garmin, dün sızdırılan Garmin Lily modelini resmi olarak lanse etti.

Advertisement

Garmin Lily akıllı saat, dün de aktardığımız üzere daha çok kadınlar düşünülerek hazırlanmış bir model. Birçok farklı renkte hazırlanan akıllı saat, spor ve klasik olmak üzere iki farklı versiyona sahip. Klasik versiyon deri, spor versiyon ise silikon kayış ile geliyor. Saat görebileceğiniz üzere yuvarlak yapıyı benimsiyor ve ince kayış bağlantı noktalarıyla fark yaratıyor. Genel olarak gerçekten şık görünen Lily, pil kapasitesi halen açıklanmıyor ancak 5 günlük bir kullanım ömrü getiriyor. Bünyesinde sadece beyaz renk veren 240×201 piksellik bir dokunmatik LCD ekran kullanılan Lily, ekranını çizilmelere dayanıklı Gorilla Glass cam ile koruyor ve elbette su geçirmiyor. Kadınlar için uygun sayılacak 34 mm boyutunda gövde üzerine kurulan saat, GPS verisini telefonlardan alıyor ve PulseOx ile kandaki oksijen miktarını da belirleyebiliyor. Elbette nabız da ölçebilen saat, 24 gramlık bir ağırlığa sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Garmin Lily akıllı saat modeli Türkiye’ye de gelecektir

Fiyatı klasik sürüm için 250 dolar, spor sürüm ise 200 dolar olan model, direkt olarak buradan elde edilebiliyor. Ürünün yukarıda da dediğimiz gibi ilerleyen dönemde Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz. Çünkü firmanın saatleri Türkiye’de satılıyor ve fiyatları genel olarak nefes kesiyor.

İlginizi Çekebilir

Araziye özel kamp maceraları için hazırlanan araçlar