reklamı kapat

POPÜLER

garmin
garmin
garmin
garmin

Garmin’den lüks ve akıllı özellikleri buluşturan saat: Fenix Chronos

Garmin sporculara yönelik geliştirdiği saat ailesine yeni bir üye ekledi. Garmin Fenix ailesine katılan Fenix Chronos isimli saat görünüş açısından lüks bir klasik saate benziyor. Titanyum ve iki adet paslanmaz çelik olmak üzere toplam 3 farklı versiyonla birlikte gelen Fenix Chronos, tercihe bağlı metal veya deri kayışla satın alınabiliyor.

Garmin’in daha önceki saatlerinde sunduğu gibi aktivite takibi yeteneğine de sahip olan saat kalp ritmi ölçümüne ve uyku takibine de imkan tanıyor. Tüm versiyonlarda kullanılan 1,2 inçlik renkli LED ekranı safir camla kaplı. Safir cam malzemesi sayesinde Garmin’in yeni akıllı saati çizilmelere ve darbelere karşı oldukça dayanıklı. GPS/Glonass ve 3 eksen pusula gibi bağlantılara da destek veren saat mobil cihazlardan gelen bildirimleri de gösterebiliyor. 100 metre derinlikte bile sorunsuz bir şekilde çalışabilen saat UltraTrac pil tasarrufu yardımıyla 25 saate kadar, GPS aktifken 13 saate kadar kullanım imkanı sunuyor.

Yurtdışında piyasaya sunulan saatin başlangıç satış fiyatı 899 dolar. Garmin Fenix Chronos’un titanyum versiyonunun fiyatı ise yaklaşık 1.500 dolar

VİDEO