reklamı kapat

POPÜLER

GeForce Now

GeForce Now Türkiye (GAME+) için 24 saatlik paket geri geldi

GeForce Now Türkiye (GAME+) için geçtiğimiz hafta 24 saatlik paket kaldırılmıştı. İşte bu konuda bir geri adım atıldı.

Türkiye’de Turkcell GAME+ üzerinden hizmet veren GeForce Now için geçtiğimiz hafta kaldırılan 24 saatlik paket geri geldi. Bununla beraber 7 Şubat 2022 itibarıyla sunulan tüm paketler şunlar oldu: “Sıra beklenmesi gereken ücretsiz paket, 89,9 TL‘lik aylık premium paket, 199,9 TL‘lik 3 aylık premium paket, 14,9 TL‘lik 24 saatlik premium paket, 349 TL‘lik 6 aylık premium paket ve son olarak 44,9 TL‘lik 1 haftalık premium paket.”

Halen bilmeyenler için bulut oyun servisi GeForce Now Türkiye (GAME+) sayesinde kişiler kullandıkları donanımlara bağlı olmaksızın sahibi oldukları / satın aldıkları tüm oyunları Türkiye’deki sunucular üzerinden 1080p çözünürlükte ve 60FPS’de akıcı bir şekilde oynayabiliyor. Peki bunun için ne kadarlık bir internet gerekiyor? Bu konuda verilen bilgi 60 fps’de 720p için 15 Mbps ve 60 fps’de 1080p için 25 Mbps seviyesinde oluyor.

Servisin kullanılabileceği cihazlar için yapılan açıklama ise şöyle: “Windows işletim sistemine sahip cihazlardan, MacOS işletim sistemine sahip cihazlardan, Android işletim sistemine sahip cihazlardan, Chromium tabanlı web browserlar (Chromebook cihazları için tavsiye edilir) ve iOS işletim sistemli cihazlar için Safari web browser üzerinden erişilebilir.”

Servis hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevapları detaylı olarak burada yer alıyor.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın