reklamı kapat

POPÜLER

Sony LinkBuds WF-L900
Sony WF-L900

Çok ilginç görünen Sony WF-L900 kablosuz kulaklık sızdırıldı

Kablosuz kulaklık pazarının en önemli isimlerinden Sony, bu sefer sızdırılan ilginç tasarımlı Sony WF-L900 ile ses getirdi.

Sony tarafından hazırlanan kablosuz kulaklık modelleri, her zaman belirli bir standardın üzerinde oluyor ve kullanıcıları genel olarak memnun ediyor. Bunlar arasına yakında dahil edilecek gibi görünen Sony WF-L900 ise, firmanın daha önce ürettiği hiçbir modeline benzemiyor. İki farklı renkte hazırlandığı görülen ürün, şarj özellikli bir hazne ile geliyor ve silikon uçlar taşımıyor. İki yuvarlak parçanın bir araya geldiği alışılmış çizginin dışındaki model, kulaktan düşmemesi için ufak bir parçaya sahip.

Bu formda kulağa nasıl sığacağı merak uyandıran YY2953 kod numaralı kablosuz kulaklık, sızıntıyı yapan kaynağa göre ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğini beraberinde getiriyor. Bunun için birden fazla mikrofona sahip olan kulaklık, bu mikrofonları telefon görüşmesi için de kullanabiliyor.

Bünyesinde çıkarılmayı anlamak adına yakınlık sensörü taşıyan Sony WF-L900, bu sayede kulaklık kulaktan ayrıldığı zaman çalan müziği otomatik olarak durdurabilecek. Şimdilik hakkında başka bilginin olmadığı kablosuz kulaklık, yüksek ihtimalle pek ucuz bir seçenek olmayacak.

Hakkındaki detaylı bilgilerin çok geçmeden ortaya çıkacağı düşünülen “Linkbuds” adının da geçtiği kablosuz kulaklık WF-L900, kapağı tuşla açılan şarj özellikli haznesi ile beraber suya karşı dayanıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkarılabilir.

İlginizi Çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın