reklamı kapat

POPÜLER

Tamamen elektrikli Fiat 500 EV
Tamamen elektrikli Fiat 500 EV
Tamamen elektrikli Fiat 500 EV
Tamamen elektrikli Fiat 500 EV

Gelecek elektrikli; işte 2020 Fiat 500 modelinden ilk görseller [Galeri]

Dünyanın en ikonik otomobil modellerinden birisi olan Fiat 500, geleceğe adım atıyor. İşte tamamen elektrikli 2020 Fiat 500 modelinden ilk görseller.

2005 yılından bu yana 2 milyondan fazla üretilen Fiat 500, firmanın büyük önem verdiği araçları arasında yer alıyor. Ufak yapısıyla yoğun şehirler için harika bir seçenek oluşturan araç, tasarımıyla da dikkat çekiyor. Otomobil dünyası için bir ikonik efsane sayılan model, özellikle kadınlar tarafından çok beğeniliyor. İşte bu modelin geleceğinde içten yanmalı motorlar yer almıyor. Söylendiği kadarıyla 2020 Fiat 500 tamamen elektrikli altyapı üzerine kuruluyor. AutoExpress tarafından ilk görselleri paylaşılan bu geleceğin modeli, aslında mevcut modelden çok da farklı görünmüyor. Ancak özellikle far tasarımında yapılan değişik, modeli çok daha modern hale getirmiş gibi görünüyor. Elektrikli olacağı için ön tamponu kapalı olan (Önde soğutulacak bir motor yok) elektrikli otomobilyine sadece iki kişilik bir seçenek oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Fiat 500 yine çok şirin görünüyor

Dünyada en çok talep gören ufak otomobil modellerinden olan 500, resmi olarak 2020 Cenevre Otomobil Fuarı kapsamında (Satışa çıkacak haliyle) lanse edilecek deniyor. Lüks / premium gibi takılar ile anılan araç, aynı zamanda tamamen yeni proje olarak tanıtılıyor. Boyutlarında bir değişikliğin olmayacağı söylenen yeni nesil elektrikli versiyon 500 EV , içten yanmalı seriyi bitirecek model olarak karşımızda bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Elektrikli geleceğin en şık modellerinden