reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile GM 5 incelemesi

13 Kasım 2016

General Mobile, Android One ailesini genişletmeye devam ediyor. Geçen aylarda GM 5 Plus ile karşımıza çıkan ve gerek performansı gerekse başarılı tasarımıyla bizden yüksek bir puan alan General Mobile, yeni cihazla birlikte daha uygun fiyatlı bir model düşünenleri hedef alıyor. Plus ekine sahip olmayan cihaz, bazı özellikleri kırpılmış olsa da performansından ödün vermiyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“General Mobile GM 5 incelemesi” için 6 cevap

 1. adam dedi ki:

  Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Maalesef malzeme kalitesi düşük. Çok dikkatli ve özenli kullanmama rağmen USB-C girişi temassızlık yapmaya başladı. Telefonsuz kalmamak için arızaya gönderemiyorum 🙁

 2. Ali dedi ki:

  Bu ne? Anlayamadım siz gm5 plus yazıp 4g mi okuyorsunuz? Bu bilgilerin hepsi general mobile 4g adlı telefona ait. Lütfen duzeltiniz.

 3. Benan dedi ki:

  İncelemedeki cihaz “General Mobile GM 5 Plus” değil ki yeni çıkan alt modeli “General Mobile GM 5” bu. Her iki cihaz birbirinden farklı teknik özelliklerinde de herhangi bir hata bulunmuyor.

 4. Hakan Şahin dedi ki:

  Genelal Mobile 4G ile farkı ne bir türlü çözemiyorum

 5. Berkay Tac dedi ki:

  telefonu aldım 6 ay gectı bu arada 4 kez goturdum servıse telefonda ısınma dokomatık sorunu ver sebeke sorunu yasıyorum hala cozemedıler

 6. Berkay Tac dedi ki:

  yanı madurum almadan once yorumları dıkkate alın mutlaka