reklamı kapat

POPÜLER

Gmail

Gmail uygulamasını kullananlara güzel haber

iPhone X’un satışa sunulmasıyla birlikte telefona destek veren uygulamaların sayısı da hızla artmaya başladı. Google da bu kervana katılıp iPhone X desteği getiren Gmail uygulamasını indirmeye sundu. Kısa bir süre önce iPhone X desteği için Google Haritalar uygulamasını güncelleyen Google, şimdi de mail uygulamasını güncelledi.

 iPhone X kullanıcıları için tam ekran desteğiyle gelen uygulama bununla birlikte kullanıcıların  Gmail dışındaki sunucularda bulunan e-posta hesaplarına da ulaşabilmelerine imkan tanıyor. Birden çok hesap arasında geçiş yapabileceğiniz uygulama bildirim merkezi, rozet ve kilit ekranı seçenekleriyle yeni postalardan hızla haberder olmaya da olanak sağlıyor. Postalarınızı ileti dizileri halinde okuyabileceğiniz uygulamada Google Takvim davetlerine doğrudan uygulamadan yanıt vermek de mümkün. Anında getirilen sonuçlar, yazdığınız sırada görünen tahminler ve yazım önerileri ile postalarınızda daha hızlı arama da yapılabiliyor. Profil resimlerini bir parçası olarak görebileceğiniz uygulamada arşivleyerek, etiketleyerek, yıldız ekleyerek, silerek ve spam bildirerek postalarınızı organize edebilirsiniz.

Gmail uygulamasını iPhone X’a nasıl indirebilirsiniz?

Eğer iPhone X kullanıcısı iseniz ve Gmail hesabınız varsa Google’ın resmi Gmail uygulamasını indirmenizi öneriyoruz. iOS cihazlar için sunulan Gmail uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.