reklamı kapat

POPÜLER

Google Pixel 7

Google Pixel 7

Google Pixel 7

Google Pixel 7

Google Pixel 7 Pro

Google Pixel 7 Pro

Google Pixel 7 Pro

Google Pixel 7 Pro

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro erkenden ortaya çıkarıldı

İnternet devi Google, telefon pazarında kalmayı sürdürüyor. Firma bugün Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro ile gündemde yer alıyor.

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro, OnLeaks tarafından erkenden sızdırılan Google’ın yeni akıllı telefonları oldu. Şimdilik sadece özellikleri değil dış tasarımları sızdırılan telefonlar, görebileceğiniz üzere oldukça tanıdık görünüyorlar. Çünkü iki akıllı telefon modeli de Pixel 6 ve Pixel 6 Pro ile benzer tasarım çizgilerine sahipler. En çok dikkat çeken yanları fark yarattıkları arka kamera modülleri olan Pixel 7 serisi, tasarım özelinde şimdilik çok fazla ses getirmiyorlar.

Teknik olarak Snapdragon 8 Gen 1 işlemci ya da olası üst sürüm Snapdragon 8 Gen 1 Plus üzerine kurulmaları beklenen Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro, aktarıldığı sırasıyla kadarıyla 6,2 ve 6,4 inç 120 Hz OLED ekranlar taşıyorlar. Diğer teknik detaylarının önümüzdeki aylarda belli olması beklenen telefonlar, yaz aylarının sonunda resmen görücüye çıkarılabilirler.

Peki bu modeller Türkiye’de satılacak mı? Bunun cevabı önümüzdeki aylarda büyük bir sürpriz olmazsa hayır. Google, telefonlarını ve diğer donanım ürünleri bir türlü Türkiye pazarına resmi olarak getirmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google tarafından esas beklenen telefon aslında Pixel Fold olarak geçen ilk katlanabilir telefon modeli. Uzun zamandır gündemde olan bu cihaz, kaynaklara göre 2022 içerisinde lanse edilebilir. Ancak bu model özelinde henüz somut bir sızıntı yapılmış değil.

Google Pixel 7 serisinden çok bu da ilginizi çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi