reklamı kapat

POPÜLER

play store

Google Play’in arayüzü tamamen değişiyor

Lollipop güncellemesiyle birlikte Material Design tasarımını benimseyen Google, Android uygulamalarını söz konusu tasarıma uygun olarak güncellemeye devam ediyor.

Google’da yazılım mühendisi olarak görev yapan Kirill Grouchnikov tarafından paylaşılan görseller Google Play‘in önümüzdeki dönemlerde nasıl görüneceği ile alakalı önemli ipuçları veriyor. Grouchnikov’un söylediğine göre gerçek zamanlı gölgelendirmelerin kullanıldığı mağaza uygulamasının “Uygulamalarım” ve “Hesabım” kısmı da tamamen değişmiş durumda. Bunların yanı sıra daha birçok değişikliğin yapıldığını belirten yazılım mühendisi, bu yenilikleri kullanıcıların keşfetmesi gerektiğini söyledi.

Google Play’in güncellemesiyle ilgili bazı ayrıntıları vermekten kaçınan Grouchnikov, çıkış tarihiyle ilgili de üstü kapalı bir açıklama yaptı ve “yakın zamanda” güncellemenin Android cihazlarda kullanıma sunulacağını belirtti.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Google Play’in arayüzü tamamen değişiyor” için 3 cevap

 1. Zafer dedi ki:

  Bu Play sürümü zaten dün akşam saatlerinde yayınlandı bazı sitelerde.

  .apk olarak indirebilirsiniz.

  http://www.androidpolice.com/2014/12/04/play-store-v5-1-11-rolling-out-with-full-height-navigation-drawer-new-my-account-page-and-more-apk-download/

 2. hunter dedi ki:

  Dun aksam mi? Yillar oldu cikali 😀 2 aydir bu surumu kullaniyorum

 3. Zafer dedi ki:

  5.1.11’den mi bahsediyosun?
  Daha 2 gün önce yayınlandı o dediğim sürüm