reklamı kapat

POPÜLER

Gözünüzü arkada bırakmayan akıllı kilit sistemi

19 Eylül 2017

Evini ve içindekileri son teknoloji ürünlerle güvende tutmak isteyenler için her geçen gün yeni alternatifler ortaya çıkıyor. Daha önce de benzer ürünlerle karşımıza çıkan August akıllı kilit sistemleri ailesine iki yeni üye katıyor. Bunlardan biri bütçesini zorlamak istemeyenlere diğeri ise profesyonel bir koruma arayanlara hitap ediyor.

Kimi zaman evden aceleyle çıktığımızda kapıyı kilitleyip kilitlemediğimizi hatırlamak mümkün olmuyor. Böyle durumlarda gözümüz arkada kalıyor. Bütün gün huzursuz bir şekilde geçebiliyor. August’un akıllı kilit sistemi ise bu problemi ortadan kaldırıyor. August’un duyurduğu üçüncü nesil akıllı kilit sistemi DoorSense teknolojisiyle geliyor. Böylece kapı kapandığında kitleme işlemi otomatik olarak gerçekleşiyor. Kapınızı ayrıca kitlememenize rağmen eviniz güvende oluyor. Otomatik kilidin yanında hazırlanan yeni tasarımda kapıyı manuel olarak açabileceğiniz bir mandal da bulunuyor. Bunun yanı sıra yeni akıllı kilit sistemi ikinci nesil ürünlerden iki kat daha uzun pil ömrüne sahip. Bu da evini August ile korumayı seçenlerin kafasının uzun bir süre rahat olabileceği anlamına geliyor. Asıl ilgi çekici nokta ise kapının açık mı kapalı mı olduğunu akıllı telefonunuzdan takip edebiliyorsunuz. Böylece olası bir hırsızlık durumundan erkenden haberdar oluyorsunuz.

August akıllı kilidin yeni versiyonu 149 dolardan alıcı buluyor. Doorbell Cam Pro isimli daha profesyonel versiyonunu almak için ise 199 doları gözden çıkartmak gerekiyor.