reklamı kapat

POPÜLER

Tomb Raider tanıtımıyla Lara Croft’a ilk bakış [Video]

Lara Croft’u bir kez daha beyaz perdeye taşıyacak olan ve oyuncu seçimi sebebiyle fazlasıyla eleştirilen Tomb Raider filminden ilk görüntüler paylaşıldı. Alicia Vikander‘in Lara Croft’una yakından bakma fırsatı elde ettiğimiz ufak tanıtım bu filmin tarzına dair fikir sahibi olmamızı da sağlıyor.

Yönetmenliğini Roar Uthaug’un üstlendiği Tomb Raider‘da Lara henüz 21 yaşında. Babasının gizemli bir şekilde kaybolmasının üstünden yedi sene geçmiş fakat Lara onun miras bıraktığı imparatorluğu devralmayı reddediyor. Aksine bisikletli kurye olarak çalışarak geçimini sağlamaya çalışıyor. Diğer yandan da üniversite eğitimine devam ediyor. Sıradan bir hayat sürerken babasının kayboluşunu araştırmaya karar veriyor. Böylece babasının son görüldüğü ülke olan Japonya‘ya gidiyor. Araştırmaları sonucu ulaştığı gizemli lahitte kendisini büyük bir tehlikenin beklediğini fark ediyor. Hayatta kalabilmek için keskin zekasına, inatçı ruhuna ve inancına güvenmesi gerekiyor. Bu zorlu mücadeleden keyif almaya başlayınca sınırlarını zorlamaya başlıyor.

Hayatta kalma becerisiyle kendine hayran bırakan Lara Croft’a Alicia Vikander hayat veriyor. Ona Dominic West, Daniel Wu ve Walton Goggins gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor.

Şimdilik sadece Tomb Raider ismiyle anılan bu yapım 16 Mart 2018‘de vizyona girecek. Yakında fragmanının yayınlanmasını beklediğimiz filmden ilk görüntüleri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO