reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Lara Croft gün yüzüne çıktı; Tomb Raider’in konusu belli oldu

Çekimleri bir süredir devam eden Tomb Raider‘in konusu sonunda belli oldu. Bu vesile ile filmden ilk resmi görseller de izleyicilerle paylaşıldı.

Bildiğiniz gibi Lara Croft’un macerasının yeniden beyaz perdeye taşınacağı bir süre önce belli olmuştu. Ardından bu yeni projenin yönetmenliğini Roar Uthaug’un üstlendiği açıklandı. Lara Croft karakterine hayat vermesi için de Oscar Ödüllü oyuncu Alicia Vikander seçildi. Ona Dominic West, Daniel Wu ve Walton Goggins gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor. Paylaşılan resmi özete göre 21 yaşındaki Lara babasının kaybolmasından yedi sene sonra Londra‘da yaşıyor. Onun miras bıraktığı imparatorluğu devralmak yerine bisikletli kurye olarak çalışıyor. Bir yandan da üniversite eğitimini tamamlamaya çalışıyor. Aradan geçen yılların ardından babasının kayboluşunu araştırma isteği duyuyor. Onun görüldüğü son yere gitmeye karar veriyor. Japonya‘daki bir araya seyahat ediyor ve gizemli bir lahite ulaşıyor. Aniden kendisini burada ne kadar büyük bir tehlikenin beklediğini fark ediyor. Hayatta kalabilmek için keskin zekasına, inatçı ruhuna ve inancına güvenmesi gerekiyor. Bu zorlu mücadeleden keyif almaya başlayınca sınırlarını zorlamaya başlıyor.

Şimdilik Tomb Raider ismiyle anılan yapım 16 Mart 2018‘de vizyona girecek. Paylaşılan fotoğrafları haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz.