reklamı kapat

POPÜLER

Grand Theft Auto V incelemesi

2013 yılı pek çok anlamda oyun sektörü için önemli bir yıl. Geleceğin teknolojileriyle tanıştığımız, standartları belirleyecek yeni neslin getireceklerini tecrübe ettiğimiz yıl oldu. Ancak muhtemelen bunların hiçbiri, GTA V’in oyun dünyasının gidişatına kattığı etkiye yaklaşamayacak bile

Çok büyük bir şeyin geldiğini hepimiz biliyorduk ancak bu kadarını sanıyoruz kimse beklemiyordu. Harika bir oyun deyip geçebileceğimiz bir oyun değil GTA V, bundan çok daha fazlası. Kendisinden sonra yapılacak her oyuna ders veren, dikkatli baktığınızda dahi göremeyeceğiniz kadar ufak ayrıntılarında bile usta işçiliğinin bulunduğu bir başyapıt. Hani bazen olur ya, çok hoşunuza giden bazı özellikleri nedeniyle bir oyunun kötü yanları gözünüze hiç de batmaz. Keşke GTA V için de böyle olduğunu söyleyebilseydik, bazı kötü yanları var ama göze batmıyor be diyebilseydik. Bu oyunun kötü bir yanı yok, şikayet edilebilecek bir unsuru yok ve korkutucu olan da tam olarak bu aslında. Ya bundan sonra hiçbir oyunu beğenmezsek? Ya beklentimiz hep bu seviyede kalırsa? Ya Rockstar bundan bile iyisini yapmayı başarırsa?

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Grand Theft Auto V incelemesi” için bir cevap

  1. Mehmet Kaan Uyanık dedi ki:

    Ayın online konusunda en başarısız epic fail oyunu. Online kısmında 15 rank oldum ps3′ ü kapatım açtım bütün param rankım hepsi gitmiş ekimin 1 inden beri hata sürüyor. GTA V = Waste of money.. .