reklamı kapat

POPÜLER

GSMobile: ‘Tek takım, tek yürek, tek hat’

 - Güncelleme: 21 Mart 2015 00:48

Bugün; Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, Avea CEO’su Cüneyt Türktan, Türk Telekom Genel Müdürü Dr. Paul Doany, Galatasaray Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan ve Galatasaray Spor Kulübü yöneticilerinin katılımlarıyla gerçekleşen basın toplantısıyla tanıtımı yapılan GSMobile, Galatasaray taraftarlarına ayrıcalık sağlarken, aynı zamanda Galatasaray Spor Kulübü’ne de katkı sağlayacak.

3G İLE MAÇ KEYFİ
GSMobile sahibi olacak olan taraftarların, 3G teknoloji sayesinde naklen yayınları, maç yayınlarını, gol sevincini GSMobile üzerinden yaşayabilmelerine olanak sağlayacak olan GSMobile, aynı zamanda yine Galatasaray taraftarlarına daha pek çok özel ayrıcalık sunacak. Kendi aralarında avantajlı fiyatlardan görüşme fırsatı yakalayacak olan Galatasaray taraftarları, aynı zamanda GSMobile’ın sunacağı özel içeriklerden, sporculara yönelik hiçbir yerde bulunmayan özel görüntülerden, kulüple ilgili en güncel haberlerden, hediye maç biletlerinden ve daha pek çok ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanabilecekler. Bu ayrıcalıklar arasında bulunan bir tarifeye göre, Galatasaray taraftarları 1905 dakika bedava konuşma şansına sahip olacak. Diğer ayrıcalıkları ve tarifeleri yetkili Avea bayilerinden, yetkili Türk Telekom bayilerinden ve Galatasaray Store mağazalarından öğrenebilecek olan Galatasaray taraftarları ayrıca, GSMobile kullanıcısı olmak için Numara Taşınabilirliği’nden de rahatlıkla faydalanabilecekler.

“HEDEF 100.000’İ GEÇMEK”
Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, ilk hedeflerinin 100.000 rakamını geçmek olduğunu söyleyerek ve Galatasaray camiasının büyüklüğüne işaret ederek, bu rakamın geçilemeyecek kadar büyük bir rakam olmadığını sözlerine ekledi. GSMobile’ın Galatasaray için başlatılan büyük bir projenin yalnızca bir parçası olduğunu da dile getiren Adnan Polat, GSMobile’ı; taraftar kredi kartı, internet TV, mobil TV ve bunun gibi daha pek çok çalışmanın takip edeceğini söyledi.

“İKİ KAT BÜYÜYECEĞİZ”
Geçtiğimiz yıl Galatasaray Spor Kulübü’nün bütçesinin yaklaşık 80 milyon dolar olduğunu dile getiren Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan, GSMobile’dan ve yeni stadyumdan sağlanacak gelirler ile bu bütçenin ikiye katlanmasını beklediklerini ve hedeflerinin 160 milyon dolara ulaşmak olduğunu söyledi.

NUMARA TAŞINABİLİRLİĞİ RAHATLIĞI
Avea CEO’su Cüneyt Türktan ise, 104 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye spor tarihinde önemli bir yere sahip olan Galatasaray Spor Kulübü ile yapmış oldukları iş birliğinden dolayı oldukça mutlu olduklarını ifade ederken, Galatasaray taraftarlarının, hangi operatörden olursa olsun mevcut GSM numarasını koruyup Avea’ya numarasını taşıyarak ya da GSMobile markalı yeni bir hat alarak Avea’nın güçlü altyapısı üzerinden ayrıcalıklı tarifeleri ile rahatlıkla konuşacaklarını söyledi.

6 REKLAM FİLMİ ÇEKİLDİ
GSMobile projesi için Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi ile birlikte çalışarak altı farklı reklam filmi hazırlayan Galatasaray Spor Kulübü, Umur Turagay’ın yönetmenliğinde çekilen bu reklam filmlerinde; UEFA ve Süper Kupa sahibi Galatasaray Futbol Takımı futbolcularından Arda Turan, Harry Kewell, Cassio Lincoln, Galatasaray Erkek Basketbol Takımı oyuncusu Hüseyin Beşok, FIBA Eurocup 2009 Şampiyonu Bayan Basketbol Takımı oyuncusu Işıl Alben, Avrupa Şampiyonlar Ligi ve Kıtalararası Dünya Şampiyonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı oyuncuları ve Türkiye Şampiyonu Yüzme Takımı sporcusu Burcu Yeşil rol aldı.