reklamı kapat

POPÜLER

GTA VI (GTA 6) LOG Tasarım

GTA VI (GTA 6) için resmi tanıtım bu hafta yapılabilir

 - Güncelleme: 08 Kasım 2023 10:19

Sağlam kaynaktan önemli bir bilgi geldi. Buna göre çok merak edilen GTA VI (GTA 6) oyunu için resmi tanıtım bu hafta yapılabilir.

Oyun dünyasının en sağlam kaynaklarından olan Bloomberg gazetecisi Jason Schreier, Rockstar Games’in GTA VI (GTA 6) oyununu bu hafta içerisinde tanıtacağını, oyun için ilk tanıtım videosunun ise aralık ayında paylaşılacağını iddia etti. 2024 içerisinde, yüksek ihtimalle 2024’ün ikinci çeyreğinde oynanabilir olacak yapım, büyük olasılıkla ilk aşamada sadece konsollara çıkacak, 2025 yılında PC dünyasına da dahil olacak. Yılın başında yapılan büyük sızıntı nedeniyle genelde olumsuz gelişmeler ile gündeme gelen GTA 6 hakkında Jason Schreier tarafından daha önce de önemli bilgiler verilmişti. Şirket içerisindeki çalışma ortamında yapılan önemli değişimler ve pandemi nedeniyle geliştirme sürecinin beklenenden daha yavaş ilerlediği aktarılan oyunda, GTA tarihinde ilk defa oynanabilir bir Latin kökenli kadın karakter olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Söylendiği kadarıyla yapımda Bonnie & Clyde efsanesinden esinlenilerek iki farklı ana karakter karşımıza çıkacak. Aralarında bir duygusal bağ olması beklenen kadın ve erkek karakterlerin etrafına kurulan aksiyon dolu senaryo, Miami ve çevresinde işlenecek. Daha önce ortaya atılan iddialarda, yeni oyun diğer sürümlerden farklı olarak zaman içinde genişleyebilir bir yapıda olacak da denilmişti. O zaman oyun dünyası çıkış sonrasında eklenecek yeni haritalar ile gittikçe büyütülecek denilmişti ancak son aşamada bu konuda nasıl bir karara varıldı halen tam olarak netleşmiş değil.

GTA VI (GTA 6) detayları yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER