reklamı kapat

POPÜLER

GTA VI (GTA 6)

İlk GTA VI (GTA 6) fragmanı için resmi YouTube video penceresi açıldı

 - Güncelleme: 05 Aralık 2023 08:40

Merakla beklenen GTA VI (GTA 6) için resmi fragman tarihi geçtiğimiz gün verilmişti. Bugün resmi YouTube video penceresi açıldı.

Güncelleme: Resmi fragman yaşanan sızıntı nedeniyle erkenden yayınlandı. Şu an için bilinen tüm detaylara burada ulaşabilirsiniz.

İlk GTA VI (GTA 6) fragmanı resmi olarak 5 Aralık salı günü saat 17:00 itibarıyla karşımıza çıkacak. Bugün hazırlanan sayfadaki video penceresi üzerinden yayınlanacak fragman, sürpriz olmayacağı üzere inanılmaz bir beklenti oluşturmuş durumda. İddialara göre 2024 içerisinde ya da 2025 yılında oynanabilir olacak yapım, aktarıldığı kadarıyla ilk aşamada sadece konsollara çıkacak, 2025 ya da sonrasında PC dünyasına da dahil olacak. Bu konuda resmi bilgiler yüksek ihtimalle ilk fragmanın sonunda verilecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çok merak edilen GTA 6 hakkında Jason Schreier tarafından daha önce önemli bilgiler verilmişti. Şirket içerisindeki çalışma ortamında yapılan önemli değişimler ve pandemi nedeniyle geliştirme sürecinin beklenenden daha yavaş ilerlediği aktarılan oyunda, GTA tarihinde ilk defa oynanabilir bir Latin kökenli kadın karakter olacak.

Söylendiği kadarıyla yapımda Bonnie & Clyde efsanesinden esinlenilerek iki farklı ana karakter karşımıza çıkacak. Aralarında bir duygusal bağ olması beklenen kadın ve erkek karakterlerin etrafına kurulan aksiyon dolu senaryo, Miami ve çevresinde işlenecek.

Daha önce ortaya atılan iddialarda, yeni oyun diğer sürümlerden farklı olarak zaman içinde genişleyebilir bir yapıda olacak da denilmişti. O zaman oyun dünyası çıkış sonrasında eklenecek yeni haritalar ile gittikçe büyütülecek denilmişti ancak son aşamada bu konuda nasıl bir karara varıldı halen tam olarak netleşmiş değil.

GTA VI (GTA 6) detayları yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER