reklamı kapat

POPÜLER

Günde 1 YTL’ye limitsiz

Vodafone’un yeni tarifesi CepLimitsiz, faturalı Vodafone abonelerini kendi aralarında günde yalnızca 1 YTL’ye limitsiz konuşturuyor. CepLimitsiz’de ayda 30,30 YTL ödeyen aboneler, tüm Vodafone’lularla limitsiz, diğer operatörler ve sabit telefonlarla da dakikası 30,30 YKr’den konuşuyor.

LİMİTSİZ SMS
CepLimitsiz tarifesinde aboneler, kendi iletişim şekillerine göre ek avantajlar seçerek özgürlüğün tadını daha da artırabiliyorlar. Aylık ek 6,06 YTL ödeyen CepLimitsiz aboneleri, yurtiçindeki tüm Vodafone’lulara limitsiz ve ücretsiz SMS gönderebiliyor. Yurtiçindeki tüm GSM ve sabit telefon numaralarına sınırsız ve ücretsiz SMS göndermek isteyen CepLimitsiz abonelerinin ise ayda 18,18 YTL ek ücret ödemesi yeterli.

EV ve İŞ GÖRÜŞMELERİ
CepLimitsiz aboneleri aylık 12,12 YTL ek ücret ödeyerek tüm ev ve iş telefonlarını ücretsiz arayabiliyor. 6,06 YTL ek ücret ödeyenler ise diğer operatörlerle yarı fiyatına, dakikası 15,15YKr’den konuşabiliyor. CepLimitsiz’de konuşmalar 6 saniyelik periyotlarla ücretlendiriliyor.

Belirtilen tüm tutarlara KDV ve ÖİV dahil

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Günde 1 YTL’ye limitsiz” için 2 cevap

  1. Volkan YILMAZ dedi ki:

    Numara taşınabilirliği beraberinde kızışan rekabet en çok kullanıcılara yarayacak gibi.

  2. yilmazavci dedi ki:

    Gsm Operatörlerinin reklamları o kadar iç içe geçtiki bence mesaj vermekten uzaklaşıyor. Aslında bu kargaşa hiç birşeye hizmet etmiyor ne operatör değiştiriyoruz ne numara taşıyoruz. Bence olayı izah eden ( amerikan reklam tipi ) basitleştirilmiş reklamlara ihtiyaç var. 🙂 ekrandan numaralar ha kelebek oluyor uçuyor yada bıcırlar taşıyor ama ne oluyor ben bile zor anlıyorum 🙂 yeter artık….