reklamı kapat

POPÜLER

Türk Telekom

Türk Telekom’dan kotasız internet tarifeleriyle ilgili önemli gelişme

Türk Telekom, kotasız internet tarifelerini dün kamuoyuna duyurmuştu. Ocak ayında tüm internet paketlerini limitsiz internete geçirecek olan Türk Telekom, kotasız tarifelerini internet sayfasından kaldırdı.

Daha önce Lider Kampanya sayfasında yer alan paket listesi kaldırılarak Sıkça Sorulan Sorular sayfasına dönüştürüldü. Şirket, kotasız tarifeleri çok yakında duyuracağını belirtiyor. Taahhüt süresince, mevcut paketlerin taahhütlü ücretleri değişmeden limitsiz hizmet sunulacak. Taahhüt bitiminde de limitsiz kullanım hakkı devam edecek ve müşteriler dilerse taahhütlerini yenileyerek limitsiz internetten mevcut müşterilerimize özel avantajlı fiyatlarla faydalanabilecek. Türk Telekom’un kotasız tarifeleri neden internet sayfasından kaldırdığı ise henüz bilinmiyor.  Türk Telekom’un açıkladığı internet fiyatlarının yüksek olması sebebiyle kaldırıldığı söyleniyor. Limitsiz ve AKN’li paketlerde olan taahhütlü ve taahhütsüz tüm müşterilere limitsiz internet hizmeti verileceği dile getiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türk Telekom’un açıkladığı fiyatlar neydi?

Türk Telekom kotasız tarife paketlerini kamuoyuna duyurmuştu. Türk Telekom’un aktardığı bilgiye göre 100 megabit paketin kampanyalı aylık fiyatı 336,90 TL, 50 megabit paketin aylık fiyatı 249,90 TL, 35 megabit paketin kampanyalı aylık fiyatı 149,90 TL, 4 megabit paketin aylık fiyatı ise 59,90 TL. Türk Telekom’un paylaştığı rakamlara bakıldığında kotasız internet ücretlerinin yüksek olduğu görülmüştü.

Güncelleme:
Türk Telekom tarifenin ismini ve bağlantılarını yeniledi ve tarifeyi yeniden yayınladı. Lider Kampanya olarak lanse edilen tarifelerin bugün Limitsiz İnternet Çağı Kampanyası olarak değiştirildiğini belirtelim. Dün paylaştığımız fiyatlarda da ne yazik ki bir değişiklik bulunmuyor. Limitsiz internet çağı kampanyasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgilini çekebilir

Yerli drone Ape X