reklamı kapat

POPÜLER

Hafta sonu ne izlesek: Tam Gaz

Yönetmenliğini Edgar Wright‘ın üstlendiği, otomobil tutkunlarını mest etme potansiyeline sahip olan Tam Gaz (Baby Driver) bu hafta izleyici karşısına çıkıyor. Biz de bu enteresan yapımı hafta sonu ne izlesek köşemizde ele alıyoruz.

Edgar Wright’ın uzun bir aradan sonra sinemaya dönmesine vesile olan Tam Gaz oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Filmin başrolünde The Fault in Our Stars ve Divergent serisiyle tanınan genç oyuncu Ansel Elgort yer alıyor. Ona Kevin Spacey, Jon Hamm, Lily James, Eiza Gonzalez, Jon Bernthal ve Jamie Foxx gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

Müzik Etrafında Şekillenen Bir Macera

Tam Gaz’ın hikayesi temelde Edgar Wright’ın yönetmenliğini üstlendiği Blue Song isimli bir klibe dayanıyor. Burada olaylar takma ismi Baby (Bebek) olan genç bir adamın etrafında şekilleniyor. Çocukken ciddi bir trafik kazası geçiren Baby bu korkusunu dinlediği şahane müzikler yardımıyla yeniyor. Bu sayede bilinen en iyi şoföre dönüşüyor. Bu yeteneğini ise banka soyguncularının kaçmasına yardımcı olmak için kullanıyor.  Bir gün ideal kadınla tanışmasının ardından daha normal bir hayat sürmek istiyor. Fakat patronu onu bırakmamak için işleri yokuşa sürüyor. Ona son bir soygun teklifinde bulunuyor.

Orijinal ismi Baby Driver olan bu film 30 Haziran‘dan itibaren itibaren beyaz perdedeki yerini alacak. Filmin fragmanını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO