reklamı kapat

POPÜLER

Diesel Full Guard 2.5
Diesel Full Guard 2.5

Herkese hitap etmiyor; işte dev ekranlı akıllı saat “Diesel Full Guard 2.5”

Günümüzde satılan akıllı saatleri bazıları büyük, bazıları ise küçük buluyor. Eğer siz küçük bulan tarafta yer alıyorsanız güzel bir haberimiz var. Çünkü karşımızda dev model Diesel Full Guard 2.5 bulunuyor.

Diesel Full Guard 2.5, isminde de geçtiği üzere direkt olarak 2,5 inç yuvarlak ekranıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bu açıdan gerçekten çok büyük olan saat, firmanın dev analog saatlerini akıllara getiriyor. Temelinde Google‘ın akıllı saatlere özel Wear OS işletim sistemi yer alan saat, tasarımsal olarak olukça dikkat çekici görünüyor. Kaslı bir görüntü çizen cihaz, günümüzde satılan birçok Wear OS işletim sistemi akıllı saatten 10 mm daha büyük deniyor. Boyutu gereği daha çok erkek kullanıcılara hitap eden ürün, NFC desteğiyle Google Pay ödemesi yapabiliyor. Aynı zamanda yerleşik nabız sensörüne ve GPS’e sahip olan Diesel Full Guard 2.5, iki gün pil ömrü sunabiliyor. Bunun arkasında ise dev boyut nedeniyle koyulan büyük pil yer alıyor.

Diesel Full Guard 2.5

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Diesel Full Guard 2.5 ilginç bir akıllı saat

Wear OS sayesinde dijital asistan Google Assistant desteği bulunan akıllı saat, 4 GB dahili depolamaya sahip. Gücünü Snapdragon Wear 2100‘den aldığı tahmin edilen saatin, henüz satış fiyatı açıklanmış değil. Ancak dev modelin satışına ekim ayında başlanacağı söyleniyor.

İlgili Video

Lüks başka bir akıllı saat