reklamı kapat

POPÜLER

“Heroes of The Storm güncellemeleri durmaksızın devam edecek”

Blizzard’ın uzun süredir geliştirilen ve MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) severler tarafından sabırsızlıkla beklenen oyunu Heroes Of The Storm‘un güncelleme sıklığıyla ilgili merakları gideren bir açıklama yapıldı.

PC Gamer’ın düzenlediği röportajda oyunla ilgili açıklamalarda bulunan Blizzard Oyun Direktörü Dustin Browder, “Oyuna kaç adet karakter eklemeyi düşünüyorsunuz?” sorusunun cevabını verdi. Oyuna olabildiğince sıklıkta karakter eklediklerini ve oyun çıktıktan sonra da eklemeye devam edeceklerini dile getiren Browder, bu sıklığın oyunun yetiştirilmeye çalışılmasıyla bir alakası olmadığını ve devamlı olarak süreceğini belirtti.

Haritalar hakkında da açıklama yapmaktan geri durmayan Browder, yapımda yeterince harita yer alana kadar harita eklemeye devam edeceklerini söyledi. Henüz çıkış tarihi belli olmayan ancak beta aşaması tüm hızıyla devam eden MOBA türündeki yapım, kolay oynanışı ve eğlenceli yapısıyla oyuncuların ilgisini çekmeyi şimdiden başarıyor. Tam olarak çıkışını gerçekleştirdikten sonra ise piyasadaki MOBA türündeki dev yapımlarla kıyasıya bir rekabet içine gireceği düşünülüyor.

İLGİLİ HABERLER