reklamı kapat

POPÜLER

Heyecan başladı; Audi Q8 mini dizi serisinin ilk bölümü yayında [İzle]

Beş bölümden oluşacak serinin ilk bölümünü bugün itibarıyla paylaşan Audi, Q8 ile birlikte dizi serisini de heyecana dahil etmiş durumda.

Uzun bir süredir kendisinden haber beklediğimiz Q8‘in tanıtı için son aşamalara gelen Audi, bundan tam bir hafta önce ilgi seviyemizi biraz daha artıracak bir duyuru gerçekleştirmişti. LOG takipçilerinin anımsayabileceği bu duyuruyla birlikte SUV seçenekleri arasında en tepeye yerleşecek olan bu yeni oyuncunun mini bir dizi serisiyle tanıtılacağını öğrendik. BMW’nin 2001-2002 yılları arasında reklam amacıyla yaptığı ve toplamda 8 bölümden oluştan kısa film serisi The Hire‘ı akıllara getiren bu hamlenin, Audi cephesinde 5 bölümden oluşacağını öğrendik. Arada geçen bir haftalık zaman diliminin ardından duyurulduğu gibi serinin ilk bölümü bugün itibarıyla meraklılarıyla buluşuyor. Giriş niteliğindeki bu bölüm itibarıyla Q8 ile ilgili herhangi bir detay vermeyen Audi, bizleri aksiyona davet ediyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konsepti şaşırtmadı

Senaryosu ve sahneleri gereği beklediğimiz gibi macera-aksiyon kategorisinde çekilen serinin ilk bölümü, karakterleri ve izleyicileri hızlıca heyecana ortak ediyor. Yer verilen dövüş sahneleri itibarıyla umut vadeden yapımın ne denli beğenileceği de Q8 ile birlikte merak edilen noktalardan bir tanesi. Motor seçenekleri itibarıyla giriş seviyesinde 250 beygir güç üreten 2.0 litrelik dört silindirli seçenekle gelebileceği söylenen Q8’in teknik detaylarıyla ilgili halen resmi bilgiler paylaşılmış değil. Hibrit versiyonun da gündemde olduğu modelle ilgili gelişmeleri LOG.com.tr’de takip edebilir ilgili videoya haberin ana görseli üzerinden ulaşabilirsiniz.