reklamı kapat

POPÜLER

Tanıtım öncesi son adım; Audi Q8 mini dizisinin dördüncü bölümü yayında [İzle]

Her şeyin sonlanması adına artık önümüzde sadece bir bölümün kaldığı dizi, geçen günlerle birlikte bizleri Audi Q8 tanıtımına bir adım daha yaklaştırıyor.

Geride bıraktığımız mayıs ayının son günlerinde üçüncü bölümüyle karşımıza çıkan Audi Q8 mini dizisinde zaman ilerledikçe sona doğru yaklaşıyor. Markanın resmi kaynakları üzerinden bir süre önce ön bölümünün gösterildiği yeni render çizimleriyle karşımıza çıkan Q8 de dizinin bitimiyle birlikte tanıtılacak. Artık dördüncü bölümüyle karşımızda olan hikayenin de son aşamasına gelmiş bulunuyoruz. Girdiği bilinmezin içerisinden kurtulma adına çabalarına devam eden kahramanımız, çöl ortasında karşılaştığı Q8 ile yola koyularak bulmacayı çözmek için her şeyin başladığı yere dönüyor.

Q8’den detay almaya devam

İlk iki bölümde hikayenin ve kahramanların tanıtılması adına Q8’in çok fazla ön plana çıkarılmadığı dizide, üçüncü bölüm itibarıyla otomobilin de doğrudan hikayeye girişine tanık olduk. Bu bölümde de render görsellerini doğrulayacak şekilde daha fazla tasarımsal detaylarıyla karşımıza çıkan Audi Q8, konsept projedeki kaslı yapısını seri üretime de doğrudan aktarıyor. Kısa süre içerisinde son bölümüyle gelişini resmi olarak müjdeleyecek olan projeyle ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilir, videoya haberin ana görseli üzerinde ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER