reklamı kapat

POPÜLER

Macera hız kazanıyor; Audi Q8 mini dizisinin ikinci bölümü yayında [İzle]

İlk bölümde kendisini yokluğun ortasında bulan kahramanımız, içerisinde bulunduğu durumu çözmek için zorluklarla yüzleşmek durumda kalacak.

Audi’nin resmi Youtube hesabı üzerinden üç gün öncesinde ilk bölümüyle başlangıcını yaptığı mini dizi serisinde bugün itibarıyla ikinci bölüme geçiş yapıyoruz. Tanıtım öncesinde aracı bekleyenlerin yanı sıra farklı alanlardan kişileri de kendisine çekmeyi başaracağını düşündüğümüz projenin bu bölümü, soru işaretleriyle biten ilk bölümün temposunu bir adım daha ileriye taşıyor. İlk bölümü izleyenlerin hatırlayacağı üzere kelimenin tam anlamıyla bir bilinmezliğin ortasında gözünü açan kahramanımız, olayların gelişme süreciyle birlikte karşımıza çıkıyor. Yeni modellerle dolu bir kapalı otoparkta kameralara daha çok görünmeye başlanan Audi Q8’de heyecana dahil olmaya başlıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geriye kaldı üç bölüm

3 dakika 15 saniyelik bir süresi bulunan ikinci bölümün sonunda da bizleri yeni soru işaretlerin beklediğini söyleyebiliriz. Bu konuda herhangi bir spoiler vermeden sizleri videoyla baş başa bırakmak şüphesiz daha doğru olacaktır. Teknik detayları ve fotoğraflarıyla ilgili henüz gerçekçi bir bilginin bulunmadığı Audi Q8’in giriş seviyesinde 250 beygir güç üreten 2.0 litrelik dört silindirli seçenekle gelmesi elimizde görünenler arasında. S-Line versiyonunda ise 4,4 litrelik motoru görmeyi bekliyoruz. Gelişmeleri LOG.com.tr’den takip edebilir, ilgili videoya haberin ana görseli üzerinden ulaşabilirsiniz.