reklamı kapat

POPÜLER

 Sennheiser AMBEO
 Sennheiser AMBEO
 Sennheiser AMBEO
 Sennheiser AMBEO
 Sennheiser AMBEO

Dünyanın ilk kompakt ve mobil üç boyutlu ses kaydı yapabilen kulaklığı Sennheiser’dan

Sennheiser‘ın en yeni modellerinden AMBEO Smart kulaklık, kullanıcılara ayrıcalıklı bir ses deneyimi yaşatmaya hazır. Dünyanın ilk kompakt ve mobil üç boyutlu ses kaydı yapabilen kulaklığı olan AMBEO Smart, akustik prensibine göre kayıt yapan mikrofonları sayesinde üç boyutlu ses deneyimi sunuyor.

Türkiye’de Bircom distribütörlüğünde satışa sunulan Sennheiser, dünyanın ilk kompakt ve mobil üç boyutlu kulaklığı AMBEO Smart ile müzik tutkunlarını şaşırtmaya hazır. Her yönden ses yakalayabilen mikrofonlara ve kulak kapsüllerine sahip ürün, çevresel sesleri insan kulağının çalışma prensibiyle kaydederek sıra dışı bir deneyim sunuyor. Tüm iOS tabanlı cihazlarla uyumlu olan kulaklık, özellikle videolara üç boyutlu ses eklemek isteyen vloggerlar, sosyal medya içerik üreticileri, kreatif ekipler, video ve ses kayıt üzerine profesyonelleşmiş kişiler için ideal bir ürün.

Apogee’nin tescilli PureDigital teknolojisini kullanan kulaklık, Smart Slider adı verilen kızaklı yapısı ile mikrofon duyarlılığını normal ve gürültülü ortamlara göre değiştirebiliyor. Kayıt özelliğinin yanı sıra sahip olduğu sürücüler ile yüksek kalitede ses deneyimi sunmasıyla da öne çıkan AMBEO Smart ile kaydedilen üç boyutlu çevresel sesleri herhangi bir stereo kulaklık ile de dinlemek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AMBEO Smart kulaklık yüksek teknoloji ve rahat kullanımı buluşturuyor

Üç boyutlu ses kaydı yapılmasını ve dinlenmesini sağlayan tek kulaklık olma özelliği taşıyan AMBEO Smart “Durumsal Farkındalık” olarak adlandırılan özelliği ile dış ortam gürültüsünü arka planda yerleşik ve kısık bir şekilde tutarak etraflarında olan bitenden tamamen kopmak istemeyenler için konforlu bir kullanım kolaylığı sağlıyor. İstenildiğinde devreye alınabilen aktif gürültü engelleme (Active Noise Cancellation) özelliği ile de “Durumsal Farkındalık” özelliğinin aksine dış ortam gürültüsünü tamamen ortadan kaldırarak yalnızca sese odaklanılmasını sağlayan kulaklık, görsellik ile sesi buluşturmak isteyenlerin seçimi olacak.

 Sennheiser AMBEO
 Sennheiser AMBEO

 Sennheiser AMBEO satış fiyatı ne kadar?

Özel kulak kancası sayesinde hem rahat hem de güvenli bir kullanım sunan AMBEO Smart kulaklık, gürültüyü minimize eden entegre mikrofonu sayesinde telefon görüşmesi yapabilme imkanı da sağlıyor. Tavsiye edilen satış fiyatı 1.999 TL olan kulaklık, her yaştan müzik tutkununu Bircom’un Kanyon’daki Hifimyfi deneyim mağazasında bekliyor.

İlgili Video

OnePlus’tan üst düzey kulaklık