reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser
Sennheiser
Sennheiser

Sennheiser, ilk “soundbar” modeliyle CES 2018’i salladı

Ses teknolojileri konusunda dünyanın en iyi isimlerinden sayılan Sennheiser, ilk defa soundbar pazarına adım atmaya hazırlanıyor. Gösterilen demoların ise gerçek anlamda CES 2018 alanını salladığı belirtiliyor.

Şimdiye kadar hiç soundbar üretmeyen Sennheiser, yeni modelinin halen prototip halinde olduğunu belirtiliyor. Buna rağmen çalışan hem de çok iyi çalışan ürün, şirketin Ambeo markası altında yer alıyor. Bu onun 360 derece ses verebildiğini gösteriyor ve bu da tam 13 farklı sürücü ile mümkün kılınıyor. Evet bünyesinde 13 farklı hoparlör yer alan ürün, bu sayede yüksek seviyede ve kalitede çevresel ses üretebiliyor. Deneme şansı elde edenlerin “çok iyi” ve “benzersiz” şeklinde aktardığı soundbar, açıklandığı kadarıyla 5.1.4 ses verebiliyor. Benzerlerinden büyük olan ancak dediğimiz gibi henüz prototip aşamasında olan ürün, akıllı özelliklere de sahip. Örneğin bulunduğu ortamı tarayarak duvarları belirleyebilen soundbar, buna göre özel ayarlar gerçekleştirebiliyor.

Sennheiser ilk soundbar birimiyle çok iddialı

Bunca yıl beklemesinin ardında en iyisini bulmak olduğu düşünülen şirket, bu soundbar biriminin 2018 sonunda satışa çıkacağını belirtiyor. Fiyatının oldukça pahalı olacağı tahmin edilen ürün, yine de en iyisini isteyenleri memun edecek gibi görünüyor. Son haliyle çok daha şık tasarımlı hale getirileceği söylenen cihaz, oldukça iddialı ve dikkat çekici görünüyor.