reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser HD 250BT

Sennheiser, tüketici elektroniği bölümünü satmak istiyor; işte detaylar

Ses teknolojileri konusunda dünyanın en büyük isimlerinden Sennheiser, bugün gerçekten şaşırtan bir haber ile gündemde yer alıyor.

Ortaya çıktığı kadarıyla tam olarak istendiği gibi gitmeyen satış durumları nedeniyle Sennheiser “tüketici elektroniği” bölümünü (Birçok kulaklık ve soundbar birimini yer aldığı) satmayı düşünüyor. Burada her opsiyona açık olduklarını aktaran ve tüketici elektroniği tarafı için büyük bir yatırıma da hayır demeyeceklerini aktaran firma, söylendiği kadarıyla artık daha çok profesyonel kesime odaklanmak istiyor. Profesyonel ürünleriyle çok daha yüksek kar elde eden firma, yeni bilgilere göre global olarak 650 çalışanıyla da yollarını ayırmış durumda. Şu an şirkette aktif olarak 2.800 çalışanın yer aldığı aktarılıyor. Tüketici elektroniği pazarındaki zorlu mücadelede çok iyi ürünler yapmasına rağmen rekabet edemeyen dev Sennheiser, bakalım bu konuda ne tarz bir you izleyecek.

Firmadan en son Sennheiser HD 250BT kulaklık modeli gelmişti

Hatırlamak adına kafa üstü formunda tasarlanan Sennheiser HD 250BT, “899 TL” Türkiye fiyatı ile raflardaki yerini alıyor. Yeni kablosuz kulaklık hakkında firma “Sennheiser’ın ünlü sürücü teknolojisi ile dinamik bass ve yüksek kaliteli ses sağlayan, heyecan verici bir ses deneyimi sunuyor.” açıklamasını yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5 saatlik pil ömrü ve gelişmiş kablosuz teknolojisiyle her yerde müzik deneyimi yaşatan HD 250BT, firmaya göre “en yoğun yaşam tarzlarına ayak uydurabilen” bir tasarıma sahip.  125 gram ağırlığındaki kulaklık, piyasadaki rakiplerine göre hafif yapısıyla öne çıkarken; AAC, aptX ve aptX Low Latency kodek desteği de dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi tarafından geliştirilen göz alıcı konsept