reklamı kapat

POPÜLER

Apple 2018 iPhone

İşte en sağlam kaynaktan 2018 iPhone modellerinin satış fiyatları

Kısa süre önce KGI Securites şirketinden ayrılan ünlü analist Ming-Chi Kuo, yeni şirketi TF International Securities üzerinden ilk araştırma raporunu yayımladı. Apple tarafına yönelik çok sağlam kaynakları bulunan Kuo, bu sefer 2018’de gelecek iPhone’ların fiyatını açıklıyor.

Hatırlamak adına Apple‘dan 2018’de dört yeni iPhone geliyor. Bunların 5,8 inç OLED ekranlı ikinci jenerasyon iPhone X, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone X Plus, 6,1 inç LCD ekranlı 6,1 inç iPhone olacağı biliniyor. Ayrıca bir de iPhone SE 2 modeli gündemde bulunuyor. iPhone X’a koyduğu 999 dolarlık satış fiyatıyla çok büyük eleştiri alan firma, işte yeni modellerde bunu düzeltmek istiyor. Yıl için çok büyük satış hedefleri belirleyen firma, Ming-Chi Kuo‘ya göre bu yıl negatif tepkileri azaltmak adına daha agresif bir fiyat politikası tercih edecek. Burada bakıldığı zamanda ikinci jenerasyon iPhone X 800-900 dolar, iPhone X Plus 900-1000 dolar, LCD ekranlı 6,1 inç iPhone ise 600-700 dolar seviyesinde karşımıza çıkacak. Alt rakamlardan gelmesi bekleyenleri memnun edecek gibi duran telefonlar, gerçekten merakla bekleniyor. iPhone SE 2’nin ise 600 dolardan çok daha da aşağıda yer alacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple 2018 iPhone

2018 iPhone’lar böyle gözükebilir

Apple 2018 iPhone’ların önemli bir eksiğini gideriyor

Bu akşam WWDC 2018’i düzenleyecek şirketin gelecek akıllı telefonlarıyla yeni 18W USB-C güç adaptörü ve USB-C – Lightning kablosu vereceği söyleniyor. Bu sayede telefonların direkt olarak kutundan çıkan ekipmanlarla hızlı şarj edilebileceği belirtiliyor. Bu da gerçekten önemli bir eksiğin kapatılması anlamına geliyor.

İlgili Video

Şirketin en yeni telefonları