reklamı kapat

POPÜLER

The Addams Family

Heyecanlandıran yeni The Addams Family fragmanı [Video]

Bir zamanların çok sevilen çizgi film kahramanları The Addams Family geri dönüyor. Heyecan uyandıran filmden ikinci fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Türkçe ismi Addams Ailesi olan bu kahramanları geçtiğimiz yıllarda televizyonda çizgi film olarak büyük ilgiyle seyrediyorduk. Fakat onların macerası aslında Charles Addams tarafından yaratıldı. Addams Ailesi’nin serüvenlerinin beyaz perdeye taşınacağı da bir süredir biliniyordu. Hatta ilk fragman geçtiğimiz nisan ayında gün yüzüne çıkmıştı. Şimdi animasyon formatında anlatılacak yeni hikayede Gomez, Morticia, Wednesday, Fester, Debbie Jilinsky ve Pugsley geri dönüyor. Filmin orijinal seslendirme kadrosu ise oldukça ilgi çekici isimlerden oluşuyor. Öne çıkanlar arasında Charlize Theron, Oscar Isaac, Chloë Grace Moretz, Finn Wolfhard, Allison Janney, Aimee Garcia, Nick Kroll, Elsie Fisher, Bette Midler ve Scott Underwood gibi isimler yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Addams Family farkı

İkinci fragmanda Addams Ailesi’nin günlük hayatına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Onların bizim alıştığımız sıradan ailelerden ne kadar farklı olduğunu görüyoruz. Ardından onların sıradan insanlarla karşılaşması, farklılıklarının anlaşılması ve diğerlerinin Addams Ailesi’ni kendi yaşam tarzlarına bir tehdit gibi görmesi problemi ortaya çıkıyor. İlk fragmandaki enteresan IT göndermesi bu tanıtımda da yer buluyor. Wednesday elinde kırmızı bir balonla geliyor. Morticia ise şaşırtıcı göndermeyi şu sözlerle yapıyor: “Normalde bu balonun arkasında katil bir palyaço olurdu”

Yönetmenliğini Greg Tiernan ve Conrad Vernon’un birlikte üstlendiği The Addams Family filminin Amerika’daki vizyon tarihi 11 Ekim. Filmin Türkiye’deki gösterim tarihi ise henüz belli değil. Paylaşılan yeni fragmanı ise haberimizin girişinde görebilirsiniz.