reklamı kapat

POPÜLER

My Hero Academia

Hollywood sinemasının yeni hedefi My Hero Academia

Son zamanlarda Ghost in the Shell, Death Note ve Dragonball: Evolution gibi uyarlamaların ardından Hollywood gözünü My Hero Academia serisine çevirdi.

Orijinal adı Boku no Hero Academia seri son zamanların en popüler işleri arasında yer alıyor. Mangasının ardından anime olarak izleyici karşısına çıkan seri İngilizce My Hero Academia ismiyle de tanınıyor. Özellikle Naruto gibi uzun süredir devam eden bir hikayenin son bulmasının ardından ciddi çıkış gösteren Boku no Hero Academia’nın yeni rotası Hollywood gibi görünüyor.

Son birkaç senedir Hollywood‘un yeni projeler üretme konusunda ciddi bir sıkıntı yaşadığını görüyoruz. Süper kahraman filmlerinin yanı sıra önceden beğenilen işler tekrar sinemaya aktarılıyor. Bunun yanında bir de Hollywood stüdyolarının Japonya’daki gizli cevherleri keşfetmelerine şahit oluyoruz. Bunlardan biri de My Hero Academia olacak gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deadline sitesinin haberine bakılırsa 2014 yılında başlayan Kohei Horkisohi imzalı hikaye Hollywood’un dikkatini çekti. Legendary stüdyoları bu hikayeyi canlı kanlı şekilde beyaz perdeye aktarmak için kolları sıvadı. Daha önce Pacific Rim, Warcraft ve Godzilla gibi projeleriyle dikkat çeken stüdyo bu projenin altından kalkabilecek mi, bilmiyoruz. Henüz ne senarist ne de yönetmen belli değil. Umarız ortaya Death Note gibi bir facia çıkmaz.

İlginizi çekebilir

Eick & Morty Pickle Rick sahnesinin kamera arkası