reklamı kapat

POPÜLER

gopro hero 7

GoPro Hero 7 ailesi hakkında son detaylar

GoPro’nun merakla beklenen yeni aksiyon kamerası Hero 7’nin fotoğrafı sızdı. Siyah, gümüş ve beyaz renk seçenekleriyle gelmesini beklediğimiz aksiyon kamerası, 10 metre su altında rahatlıkla çalışabiliyor.

Hollywood seviyesinde çekim yapmak isteyen profesyonellere yönelik geliştirilen Hero 7 Black’in saniyede 60 kare 4K ve saniyede 120 kare 2.7K video çekimi gerçekleştirebileceği belirtiliyor. Saniyede 240 kare Full HD video kaydedebilen Hero 7, stereo ve raw ses kaydına destek veriyor. Harici mikrofona da destek veren kamera 12 megapiksel fotoğraf çekimi gerçekleştirebiliyor. Sosyal ağlar için kamerada dikey portre modu da mevcut. 2 inçlik dokunmatik LCD ekranlı Hero 7’de yüz, gülme ve sahne algılama özellikleri de yer alıyor. Yeni görüntü işlemcisi sayesinde Hero 7 Black’in Hero 6 Black’ten çok daha iyi performans sergilemesi bekleniyor. Yeni işlemciyle kameranın düşük ışıkta daha başarılı olacağını şimdiden söylemek mümkün. Sesle kontrol, dokunmatik ekran, Wi-Fi desteği ve GPS gibi özellikler Hero 7 Black’te beklenen diğer özellikler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hero 7 White ne gibi özellikler sunacak?

Saniyede 60 kare Full HD video kaydı, 10 megapiksel fotoğraf çekimi, 2 inç dokunmatik ekran ve sesle kontrol Hero 7 White modelinde beklenen özellikler arasında yer alıyor. GoPro Hero 7 ailesinin net çıkış tarihi henüz belli olmasa da kameraların ne zaman tanıtılacağı henüz bilinmiyor.

İlginizi çekebilir

Astronotun yaşadığı GoPro sorunu