reklamı kapat

POPÜLER

Homer Simpson canlı yayında soruları cevaplayacak

27’nci sezonunda olan The Simpsons, yayın tarihine yeni bir unutulmaz an eklemeye hazırlanıyor. Sorularınızı hazırlasanız iyi olur, çünkü Homer Simpson canlı yayında bir soru cevap seansı yapmak için kolları sıvadı bile.

27 koca sezon boyunca popülerliğini koruyarak televizyon hayatına devam eden The Simpsons, bugüne kadar seride eksik olan tek halkayı da tamamlıyor: Canlı yayın. 15 Mayıs‘ta gösterilecek olan bölüm için planlanan canlı yayın yaklaşık 3 dakika sürecek. Motion capture (Hareket Yakalama) teknolojisiyle yapılacak olan bu bölümde Dan Castellaneta’nın muhteşem Homer Simpson performansına canlı yayında tanık olacağız. 1 – 4 Mayıs tarihleri arasında #HomerLive hashtag’i ile Twitter üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Programın baş yapımcısı Al Jean’in söylediğine göre bu bölüm boyunca yazarlar da Castellaneta’nın performansını desteklemek ve ona anlık espriler konusunda yardımcı olmak için yanında olacak. Ancak uzun zamandır Homer Simpson’ı seslendiren Castellaneta’nın böyle bir yardıma ihtiyaç duyacağını sanmıyoruz. Soruların önceden sorulması ise yayın sırasında bir sıkıntının oluşmaması ve üç dakikalık süreyi aşmamak için alınmış bir önlem olarak gösteriliyor.

YORUMLAR