reklamı kapat

POPÜLER

Honda Civic Sedan

Honda Civic Sedan ve Honda CR-V için faizsiz kredi imkanı

Honda, CR-V ve teknolojisi ile segmentinde fark yaratan Honda Civic Sedan modelleri için şubat ayında faizsiz kredi imkanı sunuyor.

Şubat ayı boyunca Honda sahibi olmak isteyenler; Honda CR-V için 100 bin TL’ye 12 aylık faizsiz kredi, Honda Civic Sedan benzinli ve ECO için 30 bin TL’ye 12 aylık faizsiz kredi ve Honda Civic Sedan dizel için 40 bin TL’ye 12 aylık faizsiz kredi kullanabiliyor.

Şık tasarımı, heyecan verici donanımları, kapsamlı akıllı telefon entegrasyonu, yeni nesil sürücü bilgi ekranı, güçlü ve verimli motoru, optimize edilen CVT şanzımanı, sahip olduğu sürüş dinamikleri, asfalt ve off-road performansı ve üstün konfor seviyesi ile dünyanın en çok satan SUV’si olma başarısını taşıyan Honda CR-V için Honda, 100 bin TL’ye 12 ay vade ile faizsiz kredi kullanımı sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Standart versiyonlarında bulundurduğu zengin donanımları, performansı ve yakıt verimliliği ile rakipleri arasından sıyrılan Honda Civic Sedan versiyonunda ise dizel motor seçeneğinde 40 bin TL’ye; benzinli ve ECO motor seçeneğinde 30 bin TL’ye 12 ay vadeli faizsiz kredi imkanı sunuluyor.

İlginizi çekebilir

Honda Passport SUV