reklamı kapat

POPÜLER

Honda Activa125

Yeni Honda Activa125 scooter Türkiye’de; işte scooter’ın fiyatı ve öne çıkan özellikleri

Yeni Honda Activa125 scooter Türkiye’de satışa çıkıyor. Yeni Activa125 tasarımı, düşük yakıt tüketimi ve dayanıklılığıyla öne çıkıyor. Scooter, siyah, metalik beyaz ve metalik kırmızı olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle satın alınabiliyor.

Honda Türkiye Başkanı Satoru Yamada, ”Özellikle aktif olarak motosiklet kullanan tüketiciler tarafından tercih edilen Activa125, piyasada büyük bir itibar kazandı. Geçtiğimiz yıllarda yapılan emisyon düzenlemesi kapsamında satışına ara verdiğimiz bu modelimizi yeniden pazara sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Yeni Activa125 daha güçlü ve yenilenen çevre dostu motoru fark yaratacak. Bunun yanı sıra yeni modelimizin gelişmiş tasarımı ile de şehir hayatında hızlı mobilite ihtiyacı olan, zamandan ve yakıttan tasarruf etmek isteyen birçok müşteriye hitap edeceğine inanıyoruz” dedi.

Yeni Honda Activa’nın 125 cc hacimli, 4 zamanlı motoru dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor.  10.0:1 sıkıştırma değerine sahip motor, 6.250 d/d’de 6,11 kW güç ve 5.000 d/d’de 10,4 Nm tork üretimi ile yüksek verimlilik konusunda öne çıkıyor. Motor sessiz çalıştırma özelliğine de sahip olan scooter’ın ıslak ağırlığı 111 kilogram. Yeni Activa125 ile şehir içi sürüş kolaylığı sağlanırken; motosiklet yüksek yokuşlarda da rahat bir sürüş sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda Activa125 modelinin Türkiye’deki fiyatı ne kadar?

Yüksek verimli motoru ve arkada bulunan 5,3 litrelik yakıt deposuyla 294 kilometrenin üzerinde menzile ulaşabiliyor. 9 Eylül‘de satışa sunulacak scooter’ın başlangıç fiyatı ise 86 bin TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın