reklamı kapat

POPÜLER

Honda’nın yeni crossover’ı WR-V resmiyet kazandı

Honda‘yı kompakt SUV liginde temsil edecek olan yeni model, markanın resmi kaynaklarından servis edildi. Modelin resmi tanıtımı ise Brezilya’da yapılacak.

Honda‘nın HR-V ve C-RV ile birlikte kompakt SUV ailesine yeni bir model ekleyeceği geride bırakmaya hazırlandığımız 2016’nın sonlarına doğru yüksek sesle konuşulmaya başlamıştı. Bu konu ile alakalı net bir bilgi ve söylenti ortaya çıkmamış ve çoğu kişi bu haberlerin söylentiden ibaret olduğuna inanmaya başlamıştı. Bu düşünce 2016‘nın Mart ayına kadar bu şekilde devam etmişti. İlk olarak Mart ayında kamuflajlı bir şekilde kameralara yakalanan Honda’nın yeni üyesinin test aşamalarında artık sona gelindi.

hondawrvspy
Honda’nın WR-V adını vereceği modelin resmi tasarım hatları ile birlikte en çok binek model Jazz’a benzetilmesi, Hyundai i20 Active ve Volkswagen Cross Polo gibi modellerin standartlarında olacağı iddialarını bir hayli güçlendirdi. Honda, kullanıcıların ve otoritelerin bütün soru işaretlerini önümüzdeki ay düzenlenecek olan 2016 Sao Paulo Otomobil Fuarı‘nda ortadan kaldıracak. Honda WR-V’nin önümüzdeki süreçte düzenlecek fuarın ardından Brezilya başta olmak üzere Kuzey Amerika ülkelerinde satışına başlanacak. Modelin önümüzdeki süreçte Avrupa’ya sunulup sunulmayacağı ise cevap bekleyen sorular arasında.

Honda WR-V'nin Türkiye'de satışa sunulması durumunda ilgi göreceğini düşünüyor musunuz?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

YORUMLAR