reklamı kapat

POPÜLER

Honor Band 6 akıllı saat

Honor Band 6 akıllı saat tanıtıldı; işte uygun fiyatı ve özellikleri

Huawei alt markası Honor, ürün gamına bir giyilebilir ürün daha ekledi. Kısa süre önce Honor Band 6 akıllı saat tanıtıldı. İşte detaylar;

Tam olarak bir akıllı saat olarak tanıtılmayan ancak geniş ekranı ile temelde bir akıllı saat olan Honor Band 6, bir bakıma Honor Watch ES’in ufak kardeşi olarak görülüyor. Dikdörtgen bir tasarımı olan model, daha spesifik olursak 1.47 inç 194×368 piksel AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Yan tarafında tek bir fiziksel buton yer alan ve oldukça ince olmasıyla birçok kişinin hoşuna gidecek izlenimi oluşturan model, birçok farklı saat arayüzü ile geliyor. 10 farklı sporu otomatik olarak tanıyan ve takip eden Band 6, aynı zamanda uyku takibi yapabiliyor ve nabız ölçümü gerçekleştirebiliyor. 180 mAh piliyle 14 günlük pil ömrü getiren ürün, telefonlar ile Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kuruyor ve sürpriz olmadığı üzere su geçirmiyor. Honor Band 6‘nın baktığımız zaman iki farklı versiyonu bulunuyor. Ürünün NFC’li sürümü 43 dolar, NFC taşımayan sürümü ise 37 dolara satılıyor. Bu ürünün ileride Türkiye’de de satılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Band 6 dikkat çekerken, yakında Honor Watch GS Pro modeli Türkiye’ye geliyor

Uzun zaman önce tanıtımı yapılan Honor Watch GS Pro, firmanın ilk “outdoor” saati olarak yakında Türkiye’de de satışa çıkıyor. Halen spesifik olarak hangi tarihte çıkacağı ya da Türkiye satış fiyatı açıklanmayan akıllı saat, tasarım ve teknik olarak dikkat çekiyor. Hatırlamak adına yuvarlak tasarımlı saat, üç farklı renge sahip. MIL-STD-810G sertifikası ile zorlu şartlara dayanıklı olan model, çiftli uydudan pozisyon belirleme sistemiyle özellikle araziye çıkan kişilere hitap ediyor.

Tam 25 günlük pil ömrü getiren ürün, 100’den fazla sporu otomatik olarak tanıyor ve detaylı aktivite takibi yapıyor. Paslanmaz çelik gövde ile 1.39 inç’lik 454×454 piksel 326 ppi AMOLED ekranı birleştiren ürün, nabız yanında SpO2 taraması da yapabiliyor ve Bluetooth üzerinden telefon görüşmesi yapılmasına imkan tanıyor.

İlginizi Çekebilir

Çatı şirket Huawei’nin en yeni modelleri