reklamı kapat

POPÜLER

Honor Band 9

Saat formunda tasarlanan Honor Band 9 tanıtıldı

Saat formunda tasarlanan Honor Band 9 tanıtıldı. Model oldukça standart bir tasarımla ve özelliklerle karşımızda yer alıyor.

Bugün Çin’de resmi olarak tanıtılan Honor Band 9, genel olarak şık görünüyor ve 1,57-inç boyutunda 402×256 piksellik bir 60 Hz AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Band 8’e oranla hem ekran boyutu hem de çözünürlüğü artan ürün, elbette sudan belirli bir seviyeye kadar etkilenmiyor ve telefonlar ile Bluetooth 5.3 üzerinden bağlantı kuruyor. Çok sayıda sporu otomatik olarak algılayan ve kayıt altına alabilen ürün, üç farklı gövde rengiyle geliyor ve firmaya göre 14 günlük bir pil ömrü sunuyor. Nabız yanında kandaki oksijeni ölçebilen ürün, Çin’de 35 dolardan satılıyor. Bu arada eski çatı şirketten gelen akıllı bileklik modeli Huawei Band 9 da yolda bulunuyor. Yapılan sızıntıya göre 1,47-inç 368×194 piksel ekran üzerine kurulan ve üç farklı renk seçeneği bulunan Huawei Band 9, genel olarak yerini alacağı Band 8’den çok da farklı görünmüyor. 180 mAh batarya ile donatılan ve suya karşı dayanıklı olan ürün, birçok kalemde aktivite takibi yapabiliyor, uyku takibi gerçekleştirebiliyor ve nabız gibi temel sağlık verilerini kayıt altına alabiliyor. 59 euro fiyat paylaşılan ürün, akıllı telefonlar ile Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor ve aynı zamanda WiFi da taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Band 8 modeli Türkiye’de de satışa sunulmuştu. Hatırlamak adına üç farklı renkte satılan akıllı saat ile akıllı bileklik hibriti seçenek, 1,47 inç 194×369 piksellik renkli bir OLED ekrana sahip ve geniş sağlık ile aktivite takip özelliklerini beraberinde getiriyor. Alanda çok fazla rakibi olan ürün, köşeli kenarlara sahip ve kayış olmadan sadece 14 gramlık bir ağırlığa sahip. Kayış değişimine izin verdiği için geniş özelleştirme seçenekleri olan ürün, TruSport temelinde 100 farklı aktiviteyi otomatik olarak algılayabiliyor, geliştirilen TruSleep 3.0 ile uyku takibi konusunda kararlı veriler sağlayabiliyor ve TruSeen 5.0 ile nabız ve diğer verilerle genel vücut sağlığınız hakkında bilgiler sunabiliyor.

Honor Band 9 yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu