reklamı kapat

POPÜLER

Honor Choice Band

12 gün pil ömrü sunan AMOLED ekranlı Honor Choice Band için BİM avantajı [23 Şubat 2023]

Honor Choice Band akıllı bileklik için BİM fırsatı var.  23 Şubat‘ta BİM’de satışa sunulacağı açıklanan aktivite bilekliği 1,64 inç AMOLED ekranla geliyor. Büyük boyuttaki ekranıyla göze çarpan cihaz kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor.

Fiyat/performans odaklı aktivite takip cihazı 10 farklı sporu otomatik olarak algılayabiliyor.  Honor Choice Band uyku takibi de yapabiliyor. TrueSleep 2.0 teknolojisine destek veren cihaz derin uyku, hafif uyku, REM uykusu, uyanık geçen süre ve yapılan şekerleme sayısı gibi ölçümleri de gerçekleştirebiliyor. Akıllı saatlerde olduğu gibi nabız ölçümü de gerçekleştirebilen cihazdaki pil kapasitesi ise 180 mAh. Pili tam olarak şarj edildiğinde 14 güne varan pil ömrü sunan aktivite bilekliği, Bluetooth 5.0 bağlantısı sunuyor.  Akıllı bilekliğin gövdesi suya karşı da dayanıklı. 50 metre su altında sorunsuz bi şekilde çalışabilen bileklik, kulaç sayısı ve yüzücülere yönelik SWOLF skoru gibi su altı aktivitelerini de takip edebiliyor. Cihaz 119 farklı egzersiz moduna destek veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Choice Band aktivite bilekliği uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Üst düzey akıllı saat modellerinde gördüğümüz SpO2 özelliği de bileklikte de yer alıyor. SpO2, kandaki basınç seviyesini ölçmeye olanak sağlıyor. Stres takibi de yapabilen cihazın BİM’deki fiyatı ise 999 TL. Aktivite bilekliği peşin fiyatına 9 taksitle de temin edilebiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın