reklamı kapat

POPÜLER

Honor Choice X5 Pro

40 saat pil ömrü vadeden Honor Choice X5 Pro kablosuz kulaklık için yeni BİM fırsatı [23 Şubat 2024]

Honor Choice X5 Pro kablosuz kulaklık BİM’de satışa çıkıyor. 23 Şubat’ta piyasaya sürüleceği duyurulan kulaklık fiyat/performans odaklı bir model olarak karşımıza çıkıyor.  46dB uyarlanabilir aktif gürültü engelleme özelliğine destek veren kulaklık bu destekle arka plandaki gürültüyü engelleyebiliyor.

Honor Choice X5 Pro üç gürültü engelleme modu sunuyor: rahat, orta ve ultra. Farklı senaryolara göre uygun gürültü engelleme derinliği kolayca seçilebiliyor. Kulaklıktaki Hi-Res Audio Wireless sertifikasına sahip yüksek çözünürlüklü ses kalitesi, orijinal sesi yüksek oranda geri kazandırıyor. LDAC ses codec’i ise zengin müzik ayrıntılarını ortaya çıkarıyor. Gelişmiş ses algoritmalarının desteğiyle, 3D surround ses sahnesi kullanıcıları bir üç boyutlu alanda çevreliyor. 12 mm’lik polimer kompozit diyafram sürücüyü bünyesinde barındıran kulaklıkta üç mikrofonlu yapay zeka çağrı gürültüsü engelleme özelliği var. Üç mikrofon ve AI akıllı ses alma algoritması ile harici ses paraziti önemli ölçüde azaltılıyor. Kulaklıklar tam dolu pille 9 saate varan bir deneyim vadediyor. Şarj kutusuyla birlikte bu süre 40 saate kadar çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Choice X5 Pro akıllı telefonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

Kulaklık Bluetotoh 5.3 desteğiyle mobil cihazlarla kablosuz bağlantı kurabiliyor. Cihazda ayrıca çift cihaz bağlantı desteği de mevcut. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa çıkacak kulaklığın kampanyalı fiyatı ise 949 TL. Kullanıcılar kulaklığı kredi kartlarıyla

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın