reklamı kapat

POPÜLER

Honor Choice

50 metre su altında çalışabilen Honor Choice akıllı bileklik için BİM fırsatı [19 Ocak 2024]

Honor Choice akıllı bileklik için BİM kampanyası duyuruldu. 1,64 inç AMOLED ekranı bünyesinde barındıran bileklik büyük boyuttaki ekranıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Daha büyük ekran aynı zamanda kullanıcıların içerikleri daha iyi görmesine de olanak sağlıyor.

10 farklı sporu otomatik olarak tanıyabilen Honor Choice uyku takibi de yapabiliyor. TrueSleep 2.0 teknolojisine destek veren cihaz derin uyku, hafif uyku, REM uykusu, uyanık geçen süre ve yapılan şekerleme sayısı gibi ölçümleri de gerçekleştirebiliyor. Akıllı saatlerde olduğu gibi nabız ölçümü de gerçekleştirebilen cihazdaki pil kapasitesi ise 180 mAh. Pili tam olarak şarj edildiğinde 14 güne varan pil ömrü sunan aktivite bilekliği, Bluetooth 5.0 bağlantısı sunuyor.  Akıllı bilekliğin gövdesi suya karşı da dayanıklı. 50 metre su altında sorunsuz bi şekilde çalışabilen bileklik, kulaç sayısı ve yüzücülere yönelik SWOLF skoru gibi su altı aktivitelerini de takip edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Choice aktivite bilekliğinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Üst düzey akıllı saat modellerinde gördüğümüz SpO2 özelliği de bileklikte de yer alıyor. SpO2, kandaki basınç seviyesini ölçmeye olanak sağlıyor. Stres takibi de yapabilen cihazın BİM’deki fiyatı ise 999 TL. 119 farklı egzersiz moduna destek veren cihaz peşin fiyatına 9 taksitle de temin edilebiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın