reklamı kapat

POPÜLER

Honor

Honor imzalı yeni IoT cihazlarının tanıtım tarihi belli oldu

Honor başkanı 5G ve yeni IoT cihazlarıyla ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Honor başkanı George Zhao şirketin 5G büyüme stratejisi ve yeni akıllı ürünlerininin lansman tarihini açıkladı.

Zhao, 5G çağına geçmekte olduğumuz bu dönemde, kullanıcılardan gelen taleplere göre yeni ve kapsamlı ürünler için sürekli çalışmalara devam ettiklerini belirtti. Bilindiği üzere Honor 30S ve Honor 30 serisi modellerde 5G desteği yer alıyor. Honor’un bu modellerin ardından 5G desteğini X10 modelinde de sunacağını belirtelim. George Zhao, yeni telefonla ilgili olarak “X10’la birlikte X serisinin geri dönüşü, 2020’de çok daha geniş kapsamlı bir 5G trendinin önünü açacak” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor imzalı yeni IoT cihazları için geri sayım başladı

Şirket 2020 yılının başında tüketiciler için akıllı ve tamamen bağlantılı bir deneyim yaratmak üzere yeni “1 + 8 + N” IoT stratejisini duyurdu.  Şirket,  akıllı bileklik, akıllı saat ve daha birçok farklı ürünle geçtiğimiz yılı büyüyerek kapattığını hatırlatalım. Şirketin yeni IoT ekosistem cihazları 18 Mayıs günü düzenlenecek bir lansmanla gün ışığına çıkacak. Şirketin yeni IoT ekosistem ürünlerini yakında Türkiye’de de satışa sunacağını belirtelim. Şirketin yeni tanıtacağı ürünlerle ilgili tüm bilgileri önümüzdeki günlerle sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

Bu da LG’nin çok yakında gelecek yeni modeli Velvet