reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Honor Magic4 Lite

Honor, yeni küresel akıllı telefon lansmanı için tarih verdi

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Honor, yeni küresel akıllı telefon lansmanı için tarih verdi. Birden fazla telefon yolda bulunuyor.

Advertisement

Bir yılda uzun süredir Huawei ile bir bağı olmadan pazarda yer alan Çin merkezli üretici Honor, 29 Mart tarihinde bir küresel lansman yapacak ve burada yeni akıllı telefonlarını tanıtacak. Burada yüksek ihtimalle iddiaları gelen X7, X8 ve X9 5G gibi akıllı telefonlar küresel pazarlar ile görücüye çıkartılacak. Bu etkinlikte göstereceği telefonların hepsini ya da bazılarını Türkiye’ye getirme ihtimali de olan firma, etkinlikte kısa süre önce sızdırılan Magic4 Lite modelini de lanse edebilir. Son detaylarına burada yer verdiğimiz yukarıda gördüğünüz bu telefon modeli de Türkiye’de resmi olarak satılabilir.

Firmayı en son Honor CEO’su George Zhao tarafından yapılan açıklamalar gündeme getirmişti. Detaylarına burada yer verdiğimiz Magic 4 serisi ve detaylarına burada yer verdiğimiz dünyanın katlanabilir en ince akıllı telefonu Magic V ile endüstri liderleriyle yarıştıklarını belirten Zhao, hedeflerinin Honor’u ikonik bir küresel markaya dönüştürmek olduğunu yinelemişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zhao, “Bizim için en önemli şey, amiral gemisi ürünler geliştirmek. Sunacağımız deneyim günümüzün en popüler akıllı telefonundan daha iyi olmalı. Mobil sektördeki inovasyon yapmak bir tür darboğaza ulaşsa da bu bizim için sınırları aşmak anlamına geliyor” dedi ve kullanıcıların sorunlarına gerçekten yanıt verecek teknolojik yenilikler kadar müşteri ihtiyaçlarına da değer veren bir yaklaşım yürüttüklerini belirtti.

Honor ürünleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle