reklamı kapat

POPÜLER

Honor

HONOR, Huawei’den 1 yıldır ayrı. Peki bu süreçte neler oldu?

Huawei’nin ABD ambargosu nedeniyle satmak zorunda kaldığı HONOR, 1 yıldır bağımsız olarak pazarda. Peki bu süreçte neler oldu?

HONOR, bugün küresel ve premium bir teknoloji markası olma yolculuğunun ilk yılını geride bırakırken, 180 milyondan fazla kullanıcısı ve endüstri ortağına 2021 serüvenini ve başarılarını açıkladı.

HONOR Device Co. Ltd. CEO’su George Zhao, “2021 boyunca kullanıcılarımız ve iş ortaklarımızın desteği sayesinde HONOR, hem birinci sınıf hem de erişilebilir teknolojik ürünler sağlayan bir marka olarak büyümeyi başardı. İş arkadaşlarımın özverili çalışmaları ve önde gelen küresel zincir ortaklarımızın desteğiyle, sektörde yaptığımız atılımlardan gurur duyuyorum. Birlikte ortak bir geleceği şekillendirdiğimizi görmek gerçekten harika” şeklinde konuştu.

Yapılan açıklamada yukarıdakilere ek olarak şunlara da yer verildi:

“HONOR’un küresel bir teknoloji markasına dönüşürken en önemli önceliklerinden birisi, daimi olarak inovatif teknolojiler sunmak ve herkes için yeni bir akıllı dünya sağlamak oldu. Marka, bu doğrultuda çeşitli kullanım senaryolarında yeni teknolojileri içeren ve HONOR’un 1+8+N stratejisini entegre eden “HONOR Çoklu Ekran İş birliğini” 2021’de tanıttı. 

Geçtiğimiz yıl küresel tedarik zinciri ortaklarıyla stratejik iş birlikleri geliştiren HONOR, AMD, Intel, MediaTek, Microsoft ve Qualcomm dahil olmak üzere önde gelen tedarikçilerle 30’dan fazla ortaklık kurdu. 

HONOR, MagicBook 16’yı Eylül sonunda Çin’de piyasaya sürdü. Akıllı telefon ekranını ve dosyaları dizüstü bilgisayara yansıtan çoklu ekran iş birliği özelliği sayesinde kullanıcıların, iş akışlarını verimli bir şekilde yönetmek için dizüstü bilgisayarlarına Microsoft Windows 11 yükseltmeleri ise Aralık 2021’den itibaren başladı. 

Şirket, 2022’de yenilikçi ürünleriyle herkes için yeni bir akıllı dünya yaratma yolculuğuna devam etmeyi planlıyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HONOR Türkiye pazarında da öne çıkmayı sürdürüyor

Açıklamanın devamında ise şunlara yer verildi:

“HONOR 50’yi Ekim ayının sonunda tanıtan HONOR, böylece ilk küresel akıllı telefon modelini piyasa sürmüş oldu. HONOR 50’nin  Amazon, Esprinet, Fnac, Orange, Telcel, Telefonica ve Vodafone gibi yüksek profilli perakendeciler ve operatörler dahil olmak üzere güçlü bir küresel dağıtım ağının desteğiyle birlikte görücüye çıkması, HONOR’un varlığını dünya çapında 40’tan fazla ülkeye taşıdı. Ayrıca Rusya, Malezya ve Peru gibi ülkelerde HONOR mağazaları açıldı.

George Zhao konuyla ilgili olarak “Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı kanallarla ürünlerimizi daha da fazla tüketiciye ulaştırabildik. Dünya çapındaki perakende ve ortaklarımızın bize olan güvenine minnettarız. 2022’de birlikte daha fazla ürün sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz” diye konuştu. “

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın